Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Paranormalne... Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
adiJ
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 1

Xfire: Szkoda RAMu
PostWysłany: Pon Lut 14, 2011 20:57 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mózg jest bezlitosny. kilka tygodni temu się przebudziłem i zauważyłem szczura na biurku obok. Słyszałem jak popiskuje, widziałem jak się porusza. Nawet kilka razy przetarłem oczy, starałem się przebudzić. W końcu wstałem ostrożnie, tak żeby nie uciekł. W dłoń ciupage i już zamach, wyobrażałem sobie trafienie.. i z niedowierzaniem patrzę na stertę gratów: portfel, telefon, jakiś zeszyt i pilot ^^

To tyle z polowania.. Dodam jeszcze, że nie mam lęków przed żadnymi zwierzętami. Taka 'anomalia' pewnie spowodowana była czytaniem Metra34 Bardzo szczęśliwy

Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Pon Lut 14, 2011 22:20 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

adiJ napisał:
Mózg jest bezlitosny. kilka tygodni temu się przebudziłem i zauważyłem szczura na biurku obok. Słyszałem jak popiskuje, widziałem jak się porusza. Nawet kilka razy przetarłem oczy, starałem się przebudzić. W końcu wstałem ostrożnie, tak żeby nie uciekł. W dłoń ciupage i już zamach, wyobrażałem sobie trafienie.. i z niedowierzaniem patrzę na stertę gratów: portfel, telefon, jakiś zeszyt i pilot ^^

Ej, ale z tego co pamiętam to to nie pierwszy taki raz twój Oczko. Następnym razem po prostu go trąć ręką, bo więcej rzeczy zniszczysz Oczko
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
adiJ
Headcrab wyjadacz

Xfire: Szkoda RAMu
PostWysłany: Pon Lut 14, 2011 22:46 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

no właśnie wiem! Bardzo szczęśliwy

Ale to też właśnie nasz umysł! Lubi powtarzać coś co raz już się zdarzyło, coś co zapamiętaliśmy Oczko

Chyba, że faktycznie coś mieszka w zakamarkach mojego pokoju xO

Headcrab wyjadacz

Steam ID: Sion[PL]

PostWysłany: Wto Lut 15, 2011 18:14 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

django napisał:
...

To jest to co Cię trafi. ;P

Są to takie sytuacje, których nie jesteś w stanie obrać w słowa. Mógłbyś to komuś przekazać za pomocą fali uczuć i bodźców zewnętrznych, (wzrok, zapach, słuch) ale nie jesteś w stanie tego opisać.

Ja też nie jestem w stanie opisać lepiej tego "zjawiska", żebyście zrozumieli o co c`mon.
Trek
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Wto Lut 15, 2011 19:44 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Czasem miewam sytuacje jak z horrorów, takie jakby deja vu Język
Otóż, gdy śpię w nocy, śni mi się czasem ta sytuacja. Gdy się obudzę, tego samego dnia taka sytuacja następuję, potem przypomina mi się na sekundę (nie więcej), że widziałem to już przecież we śnie... Po czym mam takie dziwne uczucie...
Czy coś ze mną nie tak? Czy jestem wybrańcem? Bardzo szczęśliwy
vatx
Stary Headcrab

Steam ID: vatx
Xfire: vatx
PostWysłany: Wto Lut 15, 2011 19:52 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Trek napisał:
Czasem miewam sytuacje jak z horrorów, takie jakby deja vu Język
Otóż, gdy śpię w nocy, śni mi się czasem ta sytuacja. Gdy się obudzę, tego samego dnia taka sytuacja następuję, potem przypomina mi się na sekundę (nie więcej), że widziałem to już przecież we śnie... Po czym mam takie dziwne uczucie...
Czy coś ze mną nie tak? Czy jestem wybrańcem? Bardzo szczęśliwy
Nie, nie jesteś żadnym wybrańcem :F Ja mam dokładnie to samo, zjawisko dość ciekawe, wywołuje uczucie że we śnie widzi się swoją przyszłość xd

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat