Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Aperture science.com co jeszcze da się wycisnąć Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
mati-000
Świeży Headcrab

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2011 15:56 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witam.
Chciałbym się dowiedzieć co możemy jeszcze wycisnąć z tej stronki oprócz filmiku z P-botem i świątecznym Still Alive
mi udało się znaleźć to:
http://www.aperturescience.com/dontbea/square/daddy-o/
może jest coś jeszcze lub się pojawi niedługo. w końcu glados odżyje.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Retosik
Stary Headcrab

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2011 16:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Nie prościej dać to do tematu "Portal 2" ? Muszę ci powiedzieć, że Ameryki nie odkryłeś, to nie jest tak, że to leżało ileśtam lat i tajemniczym sposobem to wykopałeś, tylko teraz jest ARG i valve daje zakodowane informacje. http://valvearg.com/wiki/Valve_ARG_Wiki

(poza tym, to wiadomo od kilku dni.)
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Chopper
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 1

Xfire: Wywalcie te rubrykę bo Elektryk słucha się Wooziego!
PostWysłany: Pon Kwi 11, 2011 16:41 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Retosik napisał:
Nie prościej dać to do tematu "Portal 2" ?

Sory za offtop, ale powoli zaczynam czegoś nie rozumieć. Temat Portal 2 stał się tematem/działem, tzn że wszystkie tematy związane z problemami, pewnymi przemyśleniami związanymi z Portalem 2, idą do jednego tematu. To samo z L4D1-2, czy też Team fortressem 2. Już lepiej by było żeby stworzyć w 1 dziale tematy do tych gier, jeżeli chcecie kierować się w te stronę.
Tak, wiem, nie mam do czego się czepiać, ale przyznacie, że problemy techniczne, opinie i rozmowy o różnych smaczkach itd. powinny być nieco bardziej rozdzielone, a nie złączone w 1 temacie.

A co do tematu, to widziałem. Na wikipedii (nie pamiętam czy o tematyce Portala, czy nawet na Borealis) było co nieco o tych wszystkich stronach z Loginami i Passwordami do kont użytkowników AS. Ale prawdopodobnie po premierze Portala 2 coś więcej na stronie AS się pojawi. (przynajmniej ja, i garstka ludzi mają taką nadzieję)
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
AwM
Fast headcrab

Steam ID: awm591
Xfire: awm505
PostWysłany: Pon Kwi 11, 2011 19:49 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Gdy gra zostanie wydana, pojawi się multum tematów z różnymi problemami itp. Nie martw się o to Oczko
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat