Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Wylej swoją frustracje! Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor Wiadomość
Sorcerer
Najstarszy z Headcrabów

Steam ID: - Sorcerer -

PostWysłany: Czw Paź 04, 2012 04:45 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Smiechu napisał:
Co do telefonii komórkowych - jest ktoś tutaj w Heyah? Ja jestem od kilku lat i nigdy nie narzekałem, a ostatnio to się zmieniło. Znacie to powiadomienie gdy chce się do kogoś zadzwonić, ale ma się mało pieniędzy na koncie? "Stan twojego konta wynosi xxx, w celu wykonywania połączeń bla bla". Nie było w tym nic złego dopóki pojawiało się ty gdy na koncie pozostawało poniżej złotówki, a nie tak jak teraz - 4,50. Obecnie wystarczy, że doładuję konto za 5, wykonam jeden telefon i dopóki znowu nie doładuje konta (najlepiej za 5 dych bo najdłużej mam spokój), męczy mnie głos w telefonie i przypomina przy każdej rozmowie, że mam 4,50zł na koncie. Gordon z piekła rodem Skłaniam się ku teorii, że ktoś świadomie sabotuje tą sieć, bo nikt normalny kto dba o swój biznes by na to nie wpadł.

Przeciwnie - to się nazywa "nowoczesne metody biznesowe". Po paru takich razach przeciętny człowiek będzie kupował "na zapas".

Wędruję ku tęczy przez czas i przestrzeń. Uśmiechnięty
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Tytanowy Janusz
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Czw Paź 04, 2012 15:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Fenomen LoLa jest taki, że jest kopią Doty. Język
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Sion
Headcrab wyjadacz

Steam ID: Sion[PL]

PostWysłany: Czw Paź 04, 2012 18:15 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

zEB napisał:
Dobrze wyważona

Słowo klucz.
W np: docie 2 mamy do wyboru ponad 80 postaci, ale żadna nie jest lepsza od innej. Liczą się tu umiejętności i strategia.

System levelowania może kojarzyć się z rpgiem, ale to jest moba, zupełnie odmienny gatunek.
Maciejowicz
Młody Headcrab

PostWysłany: Sob Paź 06, 2012 12:17 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Bo LoL łączy dwie najbardziej poszukiwane cechy gier multi- kooperację i rywalizację. No i przy tym ponoć emocji nie brakuje.

Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Dabu
Fast headcrab
Ostrzeżenia: 4

Steam ID: dabu

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 03:49 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Heh, też nigdy lola nie rozumiałem. I jeszcze te 200-300 tys. widzów na turniejach. Próbowałem i grać, i oglądać. Nie wiem... w sumie WoWa też nie rozumiem. Więc chyba tak to jest.

Dojrzały Headcrab
Ostrzeżenia: 1

PostWysłany: Wto Paź 09, 2012 17:57 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

http://wyborcza.pl/1,76842,8616064,Przeciw_marszowi_faszystow__Wygwizdzmy_ich_z_miasta.html

Utrzymany w czerwonej kolorystyce plakat mówi sam za siebie.

BTW. Jak można być tak niedouczonym półgłówkiem by nie odróżniać faszystów od nazistów, lub nie wiedzieć, że nacjonaliści nawet przed Hitlerem używali gestu rzymskiego pozdrowienia?

Znowu urządzi się "pokojową" blokadę marszu i zaprosi kolegów z niemieckich nazistowskich ugrupowań, byleby tylko "faszyści nie przeszli".
Gecko
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 3

PostWysłany: Wto Paź 09, 2012 17:58 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Znowu będzie można się pośmiać z napieprzających się debili. Niech walczą, sami się powybijają i będzie spokój.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Magpie
Gonarch

PostWysłany: Wto Paź 09, 2012 18:15 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Gecko napisał:
Niech walczą, sami się powybijają i będzie spokój.

Heh, właśnie to samo sobie pomyślałam. Język
Sorcerer
Najstarszy z Headcrabów

PostWysłany: Wto Paź 09, 2012 18:20 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Albo niech maszerują aż padną z wyczerpania... Język

Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Trek
Dojrzały Headcrab
Ostrzeżenia: 1

PostWysłany: Wto Paź 09, 2012 19:28 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ale z Was czerwone pająki D:
marcinoz97
Stary Headcrab

Steam ID: Meowchin

PostWysłany: Wto Paź 09, 2012 23:13 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Nawet jeżeli nie odróżniają tych dwóch pojęć od siebie, to i tak faszyzm taką dobrą rzeczą nie jest.
Luise napisał:
Gecko napisał:
Niech walczą, sami się powybijają i będzie spokój.

Heh, właśnie to samo sobie pomyślałam. Język

Ja też Bardzo szczęśliwy
Sorcerer
Najstarszy z Headcrabów

PostWysłany: Pią Paź 12, 2012 14:00 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Strasznie mnie drażnią przeskakujące strony internetowe. Niby się tak już cała załaduje, człowiek chce kliknąć w odnośnik, a ona w ostatniej chwili przesuwa się w gorę albo w dół i się trafia nie w to w co się chce...

Maciejowicz
Młody Headcrab

PostWysłany: Nie Paź 21, 2012 20:20 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Denerwuje mnie to, że większość osób, które powierzchownie coś oceniają, krytykują, lub po prostu wyrażają swoją opinię (koniecznie odmienną od panującej) są nazywani "hejterami". Kto to w ogóle jest ten "hejter"? Przecież nielogiczne jest mówienie o nienawiści w internecie, bo dopóki nie mamy do czynienia z osobami publicznymi to takie zjawisko nie istnieje. Z tego co zauważyłem "hejterów" najczęściej widać na jutubie. Ale... hej! Przecież jest tyle innych określeń na osoby które piszą komentarze typu: "wypier***aj z jutuba" "schowaj ryj i przestań pieprzyć", vide: troll, flamer, albo ktoś wyjątkowo poważnie biorący Internet i to, co ludzie w nim mówią.

Za cholerę nie wiem czemu przyjął się nieistniejący "hejter".

Woozie
Apple Headcrab

Steam ID: kubastr11
Xfire: wywalcie tą rubrykę, i tak do niej wpisują same pierdoły
PostWysłany: Nie Paź 21, 2012 20:26 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Skoro ludzie zaczęli mówić "hejter" i wymyślili takie słowo, to zadziałał mechanizm słowotwórstwa. Hejter to nie do końca troll czy flamer. Troll specjalnie wszczyna kłótnię w dyskusjach lub próbuje w prześmiewczy sposób obrazić użytkowników, flamer wszczyna bezsensowne kłótnie a hejter nienawidzi danego przedmiotu/zjawiska nie potrafiąc podać sensownych argumentów. A więc słowa nie było, nagle ktoś je wymyślił, rozpowszechniło się i weszło do internetowego slangu. I już jest. :]

I żeby zaraz ktoś nie wyleciał: słowotwórstwo nie działa w przypadku popełniania błędów ortograficznych, jak to kiedyś ktoś próbował mi wmówić.

Młody Headcrab

PostWysłany: Nie Paź 21, 2012 20:39 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Woozie napisał:
hejter nienawidzi danego przedmiotu/zjawiska nie potrafiąc podać sensownych argumentów.

Idiotyzmem jest nalepianie na kogoś etykietek na podstawie wybranego detalu. Dajmy na to... Komentujący wyzywa kogoś z od idioty, bo zachowanie tego ktośa jest dla niego idiotyczne, a ktoś, muszący obronić swoje ego, odbija piłeczkę i odpowiada "jesteś hejterem bo mnie wyzwałeś!"

Jeżeli kogoś boli te kilka nieprawdziwych zdań na jego temat, to niech przestanie publikować COKOLWIEK w internetach. I zamknie się na kłódkę w szafie, bo przecież błędna atrybucja występuje też w prawdziwym życiu.

To co napisałeś to etykieta (właśnie ta błędna atrybucja), którą nalepiają ludzie broniący się przed atakiem z czyjejś strony. Z tego trzeba wyrosnąć lub wypracować sobie dystans do takich rzeczy.

Joz
Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Nie Paź 21, 2012 20:41 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Bardziej niż hejter denerwuje mnie "troll" i wszystkie jego odmiany.

Cytat:
Zrobiłeś coś śmiesznego? Ale super trolling.

Cytat:
Witold Pilecki to największy troll II wojny światowej.

Cytat:
Dzisiaj pierwszy kwietnia? Ale mnie strollowałeś.
Sorcerer
Najstarszy z Headcrabów

PostWysłany: Nie Paź 21, 2012 20:43 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Moim zdaniem hejterzy to osobnicy szukający każdej okazji by komuś dowalić. Ale często są tak nazywani ludzie po prostu mający inne zdanie - w tym przypadku oznacza to brak argumentów u kogoś.

A co do nadużywania słowa troll to jest to moim zdaniem efekt lenistwa umysłowego.

Ostatnio zmieniony przez Sorcerer dnia Nie Paź 21, 2012 20:47, w całości zmieniany 1 raz
Maciejowicz
Młody Headcrab

PostWysłany: Nie Paź 21, 2012 20:46 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sorcerer napisał:
Moim zdaniem hejterzy to osobnicy szukający każdej okazji by komuś dowalić.

I właśnie to pokazuje że dane słowo nie definiuje specyficznego zachowania, a ma jak najszersze znaczenie.

Sorcerer napisał:
Ale często są tak nazywani ludzie po prostu mający inne zdanie - w tym przypadku oznacza to brak argumentów u kogoś.

Prawda. A szkoda że osoba mająca inną opinię jest od razu mieszana z "hejterami".

Sorcerer
Najstarszy z Headcrabów

PostWysłany: Nie Paź 21, 2012 20:51 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Hejt pochodne o hate czyli nienawiść. Hejter to inaczej mówiąc nienawistnik. Nienawistnik nienawidzi czego się da i poluje na okazje by komuś dowalić, albo inaczej wyrazić swoją nienawiść.

A co drugiej części to zawsze jest grupa dyskutantów którzy nie potrafią uzasadnić swojego zdania więc sugerują że ktoś ich atakuje albo nienawidzi.

Maciejowicz
Młody Headcrab

PostWysłany: Nie Paź 21, 2012 21:05 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sorcerer napisał:
Hejt pochodne o hate czyli nienawiść. Hejter to inaczej mówiąc nienawistnik. Nienawistnik nienawidzi czego się da i poluje na okazje by komuś dowalić, albo inaczej wyrazić swoją nienawiść.

Tyle, że według tej definicji wracamy do punktu wyjścia, czyli kochanej brzytwy Ockhama.

Przyznaje, są ludzie którzy nie mają nic lepszego do roboty niż powiedzenie komuś „ty &*$#%^! , c%^u czy cokolwiek tam innego. So what? To tylko świadectwo słabej zdolności do trollowania, nagłych potrzeb zaspokojenia swojego ego lub po prostu kultury takiej osoby. Po co od razu wyzywać taką osobę od "hejterów" czy innych stworzeń, skoro failuje w obrażaniu mojej osoby i pokazuje tylko ile słomy mu z butów wystaje? (Ile powtórzeń!)

Dalej nie znalazłem definicji hejtera... pewnie dlatego że nie istnieje ale cóż... Może wreszcie coś dostanę.

Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat