Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

newsy ze świata gmoda na PGCT Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor Wiadomość
Magpie
Gonarch

PostWysłany: Pią Gru 07, 2007 19:21 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wkrótce PGCT zmartwychwstanie w nowej odsłonie, dlatego wpadłam na pewien pomysł-
na stronie PGCT oprócz newsów o naszych projektach, komiksach itp można by dodawać również newsy ze świata gmoda.
Ja się na to nie piszę, bo nie siedzę aż tak w tych tematach, ale jakby ktoś był chętny do współpracy, to mogę uczynić go newsmanem i dać pole do popisu. :]
Wymagana oczywiście znajomość angielskiego (o zasadach polskiej pisowni już nawet nie wspominam przez oczywistość...) i zapał bynajmniej nie słomiany (żeby nie było sytuacji "wrzucam dwa newsy, a dalej to mi się już nie chce i olewam sprawę").
Ktoś chętny do współpracy? :]
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Mixon
Headcrab 4 dead
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: http://(sc).com/id/mixon/

PostWysłany: Pią Gru 07, 2007 19:24 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Frankes Bardzo szczęśliwy?
W sumie ja też bym mógł Język

Stary Headcrab

Steam ID: Stefan
Xfire: blade515
PostWysłany: Sob Gru 08, 2007 01:21 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Frankes nie ma na razie czasu.Ma dużo nauki.

Headcrab budowniczy

Steam ID: Frankess
Xfire: frankess
PostWysłany: Sob Gru 08, 2007 10:53 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Stefan... Proszę... nie odpowiadaj za mnie. Masz po części racje. Mam dużo nauki ale ostatnio zastanawiam się nad powrotem do gmoda. Muszę sobie odświeżyć pamięć (nie grałem już od dłuższego czasu) i z chęcią się zapisze na newsmana. Tylko uprzedzam cię Luise... nie zawsze mam czas by tydzień po tygodniu (dzień po dniu w ogóle odpada) dawać newsa.

Gonarch

PostWysłany: Sob Gru 08, 2007 11:44 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Spoko, na spółkę z Mixonem powinniście się jakoś wyrobić. Oczko
boharox
Świeży Headcrab

PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 01:09 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Elo ziomale Bardzo szczęśliwy.

Właśnie przegladalem gmod forum i natknąłem się na ten temat Oczko. Strasznie lubie gmoda i moglbym dla was pisac newsy te wazne i mniej wazne ze swiata gmoda. Jestem chetny do wspolpracy a czasu mam duzo Język. No i ostatnio afera z tym dzieckiem jest mi przykro ze tyle pracy poszlo na marne. Moge postarac sie to odbudowac Uśmiechnięty. Pozdro!
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Mixon
Headcrab 4 dead
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: http://(sc).com/id/mixon/

PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 14:23 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

boharox napisał:
Elo ziomale Bardzo szczęśliwy.

Właśnie przegladalem gmod forum i natknąłem się na ten temat Oczko. Strasznie lubie gmoda i moglbym dla was pisac newsy te wazne i mniej wazne ze swiata gmoda. Jestem chetny do wspolpracy a czasu mam duzo Język. No i ostatnio afera z tym dzieckiem jest mi przykro ze tyle pracy poszlo na marne. Moge postarac sie to odbudowac Uśmiechnięty. Pozdro!

Chciałbyś tylko newsy pisać, czy też dołączyć do ekipy (W sumie głupie pytanie Bardzo szczęśliwy). Jeśli tak, to zagadaj do mnie na Steama (mam skrócony adres steamcommunity pod awatarem) i pochwal się jakimś dziełem. Nie musi to być mega-wyrafinowany obraz, ale też żeby bardzo nie raził.

Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 16:07 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mnie to boli, że jest podział na ludzi w PGCT i tych z zewnątrz - powinno to być wywalone ew. zastąpione słowem "redakcja" czyli w sumie mnie możecie z tamtąd usunąć bo newsów nie piszę Język. Spójrzcie na Facepunch.
Magpie
Gonarch

PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 18:47 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Smiechu, masz rację, dorobię nad naszymi sygnaturkami dział "Redakcja" i tam uwzględnię tych, którzy piszą newsy. No chyba że ktoś ma lepszy pomysł jak to rozwiązać?

boharox - pewnie, że możesz pisać newsy, podaj mi tylko na pw jaki chcesz mieć nick, hasło i awatar (68*100). Uśmiechnięty
boharox
Świeży Headcrab

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 19:43 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wysłałem Ci juz moje info co do konta. Acha i jeszcze pytanie Język. Jak zaglogowac sie na strone PGCT (czyt. dodac news'a Bardzo szczęśliwy).
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Dabu
Fast headcrab
Ostrzeżenia: 4

Steam ID: dabu

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 20:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Na samym dole strony masz link "Panel Administratora". Gdy Luise Cię doda do newsmanów i się zalogujesz, zapewniam że menu jest tak proste, że odrazu połapiesz jak dodać newsa Uśmiechnięty.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat