Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Wylej swoją frustracje! Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor Wiadomość
ClassicGOD
Gonarch

PostWysłany: Wto Sie 06, 2013 13:43 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

galaretka007 napisał:
Od dwóch tygodni mam problem z prądem. Nabija mi na liczniku codziennie po 15 kWh. Z moich obliczeń wynika ze powinno być z bólem na sile około 5-6. Dodatkowe urządzenie jakie jest od dwóch tygodni to stara lodówka, ale odłączyłem ją wczoraj na cały dzień przez 24 nie pracowała i dalej mam wysokie zużycie kolo 15.

Nic mi innego nie pozostaje jak po kolei odłączać urządzenia i sprawdzać licznik. Smutny
Twoja instalacja elektryczna moze gdzies iskrzyc co nie tylko jest zagrozeniem pozarowym ale tez potrafi nabic spore na licznik.

Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: Kalin1223
Xfire: to frajer!
PostWysłany: Wto Sie 06, 2013 14:24 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wszystko wyłącz i upewnij sie, ze nikt nie podpierdziela ci prądu.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Szpak
Świeży Headcrab

PostWysłany: Wto Sie 06, 2013 22:08 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

No zwolnili mnie... z dania na dzień ;/ nienormalni....
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
bLiNd
Ślepy headcrab

Steam ID: blindvampire

PostWysłany: Sob Sie 10, 2013 11:11 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sprzedałem przedmiot na Allegro. Allegro wystawiło mi za to rachunek na 0,68 PLN. Zawsze od razu opłacam swoje rachunki, bo nie lubię mieć długów więc klikam "Płacę" i co? Minimalna kwota wpłaty to 1,01 PLN. Śmieszne.

Dojrzały Headcrab
Ostrzeżenia: 1

Steam ID: playowiec

PostWysłany: Pon Sie 12, 2013 13:47 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jestem wkurzony, że Alliance wygrało the international 2013. Na`Vi zasługiwało na pierwsze miejsce. Jako drużyna jest sympatyczniejsza, miła itp., a nie to co Alliance sztywniacy, wywiady jak flaki z olejem, trudno ich poprosić o jakiś wywiad itp. Po drugie są zadufani w sobie.

Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Pon Sie 12, 2013 14:09 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

galaretka007 napisał:
Jestem wkurzony, że Alliance wygrało the international 2013. Na`Vi zasługiwało na pierwsze miejsce. Jako drużyna jest sympatyczniejsza, miła itp., a nie to co Alliance sztywniacy, wywiady jak flaki z olejem, trudno ich poprosić o jakiś wywiad itp. Po drugie są zadufani w sobie.
Zawsze mi się zdawało, że The International to tak jak każdy turniej, nie zawody popularności, a umiejętności.

Spoiler:

Ponadto, z tego co widziałem to jeden z zawodników Alliance wykupił pół merc sklepu i rozdawał publiczności.

Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Pablo Querte
Stary Headcrab

PostWysłany: Pon Sie 12, 2013 14:17 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Przekupił tłum!
galaretka007
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Pon Sie 12, 2013 15:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Joz napisał:
galaretka007 napisał:
Zawsze mi się zdawało, że The International to tak jak każdy turniej, nie zawody popularności, a umiejętności.

Ja rozumiem, ale chodzi o to, że są zadufani i nie lubię jak tacy stają na podium. A po drugie umiejętnośći... Na`Vi ma lepsze, a przegrali tylko dlatego, że spickował Alliance NP. .__. (ale mi wyczyn)

Headcrab ALL in one

PostWysłany: Pon Sie 12, 2013 18:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

galaretka007 napisał:
Joz napisał:
galaretka007 napisał:

Ja rozumiem, ale chodzi o to, że są zadufani i nie lubię jak tacy stają na podium. A po drugie umiejętnośći... Na`Vi ma lepsze, a przegrali tylko dlatego, że spickował Alliance NP. .__. (ale mi wyczyn)

No chyba faktycznie wyczyn skoro w twoim odczuciu słabsza drużyna pokonała lepszą…. Uśmiechnięty

Chociaż ja osobiście wogóle nie rozumiem jak się można jarać tą grą i jej podobnym.

Sion
Headcrab wyjadacz

Steam ID: Sion[PL]

PostWysłany: Pon Sie 12, 2013 19:22 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Debosy napisał:
Chociaż ja osobiście wogóle nie rozumiem jak się można jarać tą grą i jej podobnym.

To coś jak szachy w czasie rzeczywistym, z elementami zręcznościowymi, ale nie wiesz z jakimi figurami będziesz się musiał zmierzyć.
Ja też do tego gatunku podchodziłem sceptycznie, ale po jakimś czasie dosiadłem się do HypeTrainu...

Swoją drogą to obie drużyny zasługiwały na mistrzostwo, [A] okazali się po prostu lepsi (pomimo failu z deny`iem Aegisa Bardzo szczęśliwy).
galaretka007
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Pon Sie 12, 2013 22:22 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Po prostu mieli szczęście. Jak to się mówi "głupi zawsze ma szczęście".
Jak mogę się jarać? Normalnie jak ty swoimi pasjami.

A ten fail z Aegisem to jeszcze nic. Fail to było z wręczaniem nagród. Ba, ich wcale nie było bo Gabe Nawell, nie zdążył wyjść pogratulować i dać czeków, bo sami wzięli sobie puchar i poszli. >_>

Stary Headcrab

Steam ID: majan_pl

PostWysłany: Pon Sie 12, 2013 22:51 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wszystkim czepiającym się tego że Alliance wygrało i że Na'Vi "bardziej zasługiwało" na zwycięstwo, jakoś nie przeszkadza to jak Na'Vi pokonało Tong Fu hakami do fontanny oraz to że mieli farta z aegisem w walce z Orange. Zapominają także, że Alliance wyszło z fazy grupowej bez żadnej porażki. Hipokryzja pełną parą.

Wygrali i już. Na [cenzura] drążyć temat? Widowisko było przednie, a do tego mamy masę momentów, które długo będą wspominane.

Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Wto Sie 13, 2013 00:15 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Po to jest ten temat, żeby można było wylać swoją frustrację. Oczko
Czemu hipokryzja? Na`Vi wygrało swoim sposobem z Tong Fu (każdy mógł tak zrobić, nikt nikomu nie zabraniał) i z Orange (nawet dwa razy). Nie usprawiedliwiam Na`Vi, że przegrało, tylko, że po prostu Alliance IMO nie zasłużyli, za dużo oni fuksem wygrywali.

Debosy i chodziło mi, że żaden to był wyczyn jak wybrali NP. Takie pójście na łatwiznę, bo AdmiralBulldog prawie w każdym meczu grał tą postacią.

Headcrab wyjadacz

Steam ID: Sion[PL]

PostWysłany: Wto Sie 13, 2013 10:49 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

galaretka007 napisał:
Debosy i chodziło mi, że żaden to był wyczyn jak wybrali NP. Takie pójście na łatwiznę, bo AdmiralBulldog prawie w każdym meczu grał tą postacią.

Ten tok rozumowania jest taki sam jak: żaden wyczyn, że Na`Vi doszło finału skoro XBOCT grał jako carry, w końcu zawsze to robi... (albo Dendi na midzie, albo Funn1k na offlane`ie)

Zauważ, że nikt nie zabraniał Na`Vi samemu zbanować lub spikować NP. Nawet jakby to zrobili to Bulldog wziąłby pewnie Lone Druida, z którego słynie już w całym świecie Doty (może nawet bardziej od jego NP). Poza tym Na`Vi i tak dostawało postacie, z którymi najlepiej sobie radziło (BH Funn1ka, Puck Dendi`ego, Rubick Kuroky`iego).

Najbardziej szokujące jest to, że w każdym meczu grał Wisp. Moim zdaniem Na`Vi popełniło spory błąd pozwalając Alliance w ostatnim meczy spikować combo CK+Wisp. Gdyby [A] grali z jakimś AGI carry, to raczej przegraliby cały finał.

Faza wybierania ma chyba większy wpływ na wynik meczu, niż sama gra...
galaretka007
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Wto Sie 13, 2013 12:53 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sion napisał:

Trudno z Tobą się nie zgodzić.

Dobra emocje już odeszły. Jedynie co czuję to szacunek do S4. A całej reszty nie lubię. Język

Headcrab wyjadacz

Steam ID: calom666
Xfire: calom666
PostWysłany: Wto Sie 13, 2013 13:11 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja się w ogóle dziwie, że NaVi tak daleko doszło. Np w meczu z orange grali tak przykro, że nie czułem żebym oglądał it3.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Maxoss
Stary Headcrab

PostWysłany: Wto Sie 13, 2013 19:04 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

galaretka007 napisał:
Sion napisał:

Dobra emocje już odeszły. Jedynie co czuję to szacunek do S4. A całej reszty nie lubię. Język

Oglądanie "meczy", turnieji z Doty lub LoLa powoduje emocje? ŚMIECHŁEM. To ja wole obejrzeć sobie jakiś mecz ligi angielskiej, o wiele ciekawsze
Calom
Headcrab wyjadacz

Steam ID: calom666
Xfire: calom666
PostWysłany: Wto Sie 13, 2013 20:04 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Maxoss napisał:
galaretka007 napisał:
Sion napisał:

Oglądanie "meczy", turnieji z Doty lub LoLa powoduje emocje? ŚMIECHŁEM. To ja wole obejrzeć sobie jakiś mecz ligi angielskiej, o wiele ciekawsze

Idź sobie, proszę. Jak najdalej.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
majan_pl
Stary Headcrab

Steam ID: majan_pl

PostWysłany: Wto Sie 13, 2013 20:05 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Kolejny hipokryta się znalazł. Przecież to mecz i to mecz.

Każda gra powoduje emocje. Oglądanie też (skoro nawet filmy potrafią to robić to czemu nie gry?). Gdy gra nie powoduje emocji takich jak na przykład zaangażowanie, strach, radość, satysfakcja, stres to nikt by w nią nie grał. W grach multi jest o tyle łatwiej bo gramy z ludźmi i szybciej zapominamy o iluzji jaką są gry a zaczynamy przejmować lub chociaż tylko zwracać uwagę na uczucia innych graczy (nawet coś takiego jak "ale musiał sie wk***** dostając tego headshota ^_^"). Każda gra ale to każda, single player też, musi powodować emocje u gracza by była uznawana za coś wartego uwagi. Tak działa ludź.

Headcrab wyjadacz

Steam ID: spagin1
Xfire: spagin
PostWysłany: Wto Sie 13, 2013 20:17 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

To ja się będę frustrować że byłem na wakacjach zamiast TI oglądać na żywo, bo z replayów to już nie to samo i nie wiem czy obejrzę coś jeszcze oprócz finałów.

Ale za to wiem, że NaVi ssie i na ich sukces składa się jedynie granie pod publikę (za pomocą różnych prostych trików, typu Puck + Chen i teleport z kulką, no super fajnie, ale nie zawsze było mu to potrzebne a tłum i tak się cieszył, albo to że właśnie przez próbę przypodobania się niekonwencjonalnym graniem nie wygrali TI2) i taktycznych pauz.

W Alliance niezły jest Bulldog i S4, za Lodą nie przepadam kompletnie, EGM i Akke tak meh, można by ich zastąpić i nic by się nie stało.

Jak tam te pierwsze parę dni udało mi się obejrzeć to TongFu grało całkiem nieźle (ich pierwszy mecz z Alliancami był super), a Orange to bym się nawet nie spodziewał że tak wysoko skończyli.

>no tutorial
>for the first 200 times, you fail horribly
>then you get a slight idea how it works
>in free time you watch others do it professionally

Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat