Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Awaria GLaDOS Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Spaqin
Headcrab wyjadacz

Steam ID: spagin1
Xfire: spagin
PostWysłany: Sro Sie 26, 2009 22:16 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Anty, po kilku latach samotności się głupieje.

>no tutorial
>for the first 200 times, you fail horribly
>then you get a slight idea how it works
>in free time you watch others do it professionally

Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Devil_son
Stary Headcrab

Steam ID: Dr.Heavy czy jakoś tak
Xfire: Hammertime
PostWysłany: Sro Sie 26, 2009 22:17 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

antyobywatel napisał:
Chell nie może być androidem o ile pamiętam DOS opowiadała coś o rodzinie, przyjaciołach w trakcie kolejnych testów. Na ki choj by o tym gadała do antropodroida?

By ją zmylić i przekonać że jest człowiekiem HA!

Tak ogólnie, to co stało się z teorią "Bring your Daughter to Work"?
Była całkiem dobra, biorąc pod uwagę absurdy z portala.

@up: Samotności? Obecność Rat-mana sugeruje że Glados była w ciągłym ruchu, zajmując się obiektami testowymi. I szkoda że Rat-mana nie było (fizycznie) w grze. Mógłby chociaż przebiec gdzieś w tyle, lub spaść z sufitu, przez szyby wentylacyjne (w oddalonym od nas miejscu) i zwiać.

Młody Headcrab

PostWysłany: Sro Sie 26, 2009 22:42 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

antyobywatel napisał:

Chell nie może być androidem o ile pamiętam DOS opowiadała coś o rodzinie, przyjaciołach w trakcie kolejnych testów. Na ki choj by o tym gadała do antropodroida?

Sądzę że to część procedury. Jak już wyżej napisałem, GLaDOS informuje nas na etapie drugim o parujących zębach co też w sumie jest bez sensu, jeśli przyjąć że Chell to android.

Hm i tu nachodzi mnie pytanie, po co androidowi ciasto? Ciasto to symbol nagrody, ale android nie odczuwają głodu, więc musi się to wiązać z hmm smakowitością ciasta, z tym że jest rarytasem. Android musiałby mieć zatem ludzki system wartości, ew. odczucie głodu czy "smaka" na ciasto i inne ludzkie odczucia które towarzyszą Chelle w kolejnych komorach (Weighted Companian Cube <3).

No i nie zapominajmy, że androidy to maszyny, a maszyny da się wyłączyć. GLaDOS mogłaby wyłączyć Chelle, sformatować jej pamięć i dalej prowadzić swoją chorą grę. No chyba że (i tu kolejna głupia teoria wymyślona przez nadpobudliwego gracza) Chelle zorientowala się że GLaDOS się nią bawi po kilku wcieleniach i czytaniu własnych notatek, i postanowiła przy użyciu dostępnych jej środków w jakichś sposób wydostać się spoza kontroli GLaDOS a następnie skonać by zachować pozory, i liczyć na to że następnym razem będzie wiedziała co robić...

Hmm to i tak nie trzyma się kupy bo GLaDOS mogłaby ją resetować za każdym razem gdyby coś kombinowała...

Nie, nie. Teoria o androidzie kompletnie nie trzyma się kupy... Wszystkie te domysły miały swój początek kiedy GLaDOS mówiła coś o tym, iż gdyby Chell była nie posłuszna trafiłaby do piekła androidów. Jednak mówi to po zakończeniu etapu szkoleniowego dla androidów, na którym Chell znalazła się, bo ten przewidziany dla niej był w remoncie...

@Dopisek

Devilu, mógłbyś mi przybliżyć postać Rat-Mana?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Kalin
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: Kalin1223
Xfire: to frajer!
PostWysłany: Sro Sie 26, 2009 23:54 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

PunkTadeusz napisał:

http://www.joe-ks.com/archives_mar2006/RatMan.jpg
Tollaner
Stary Headcrab

Steam ID: Tollaner

PostWysłany: Czw Sie 27, 2009 00:57 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jeśli Chell jest masowo produkowanym klonem to tak jak by była androidem z sztuczną inteligencją. Nie ma żadnej różnicy poza "paliwem" jakim się ją napędza.
Devil_son
Stary Headcrab

PostWysłany: Czw Sie 27, 2009 12:25 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

PunkTadeusz- Rat-man to jeden z wcześniejszych obiektów testowych, który w wyniku przeprowadzanych eksperymentów zwariował i zaczął szukać wyjścia z placówki AS (aluzja). Wszystkie naścienne malunki, wyciągnięte kawałki ścian, pozostawione śmieci i podpowiedzi w późniejszych etapach gry, są jego dziełami. Nie wiadomo jednak czy uciekł. Valve potwierdziło iż mieliśmy spotkać Rat-mana, lecz zrezygnowali z tego pomysłu (a szkoda).

Młody Headcrab
Ostrzeżenia: 2

Steam ID: Majonez
Xfire: HaCiWDe
PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 07:36 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mofixil napisał:
Czy obiekt testowy jest "rozpoznawany" jako pracownik czy mięso armatnie?

GlaDOS napisał:
You're not even a full-time employee
No więc chyba jako jakiegośtam pracownika.
Chopper
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 1

Xfire: Wywalcie te rubrykę bo Elektryk słucha się Wooziego!
PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 18:12 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

PunkTadeusz napisał:
blah blah blah

twoja teoria jest tak głupia, że jest nawet logiczna i mi się spodobała ;p a co do tego ze glados nie mogła znowu sformatowac chell, moglo wyniknac z tej awarii, czegostam. a kiedy to juz sie stalo, chciala (glados) unicestwic Chell żeby jej nie zniszczyła, niestety ale chell zniszczyla glados (niestety, dla gladosa).

Może coś z prawdy w tym jest? ;p
Ron
Młody Headcrab

Steam ID: roniasty

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 19:05 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A co ze zdaniem "Wiele się zmieniło od kiedy tam ostatni raz byłaś"? (w sensie, że na powierzchni/poza placówką). Można oczywiście dalej twierdzić, że mówiła to by Chell poczuła się człowiekiem, ale to już mooocno naciągane i trochę głupie.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Dumb4ss
Stary Headcrab

Xfire: fokker1337
PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 19:16 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Bo każdy sprzęt tego typu potrzebuje konserwacji, co w przypadku GlaDos miało miejsce troche dawno temu z uwagi na to ze wszyscy pouciekali z Aperture...

SzasZ napisał:
kolejny zadowolony klient (ja). polecam mixona wysyła świetne odbyty ;].
Zyper
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 19:23 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Chell za czasów rządzenia rasizmem (O.o) chciała znależć se prace, bo nikt czarnucha nie chciał. Poszła do AP, zatrudnili ją...
Potem była awaria, wszyscy byli potruci, a GlaDOS z jakiegoś tam powodu zostawiła Chell. Hmm... być może dla tego, że chciała kogoś kto ją pokocha (O.o2) i chciała ciacho upieć. Więc jak zobaczyła, że Chell jej za bardzo nie lubi, na końcu GldDOS chciała ją zabić Oczko
Wcześniej mówiła, że wiele się zmieniło blablabla, no to właśnie od czasu kiedy Chell była zatrudniona Oczko
cyp
Dojrzały Headcrab
Ostrzeżenia: 4

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 19:25 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ale skoro wszyscy pouciekali to jak GLaDOS znajdywała ochotników do testów? Plakatów raczej nie rozwieszała Bardzo szczęśliwy
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Devil_son
Stary Headcrab

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 19:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Uśpione obiekty testowe w ogromnej lodówce czekały na wyjęcie.

Fast headcrab

Steam ID: dabu

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 20:08 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zyper napisał:
Chell za czasów rządzenia rasizmem (O.o) chciała znależć se prace, bo nikt czarnucha nie chciał. Poszła do AP, zatrudnili ją...

Hę? Raczej na odwrót, biały zawsze miał gorzej od czarnego w USA, bo nie przyjęcie murzyna przez firmę kończyło się wysoką karą od sądu za rasizm... Kiepska teoria Oczko.

Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 20:11 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Czyli pracowników mrozili? Dziwne.
Devil_son
Stary Headcrab

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 20:22 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Hibernowali, wprowadzali w stan zawieszenia or something.
Gdy pracownik był potrzebny, budzono go a po skończonych testach odstawiano do kostnicy (lub kosza na śmieci w przypadku spopielenia).
W każdym razie, Chell dostała się do AS przed masowym wybyciem, i była tam przetrzymywana aż do czasu akcji gry.

Stary Headcrab

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 22:33 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Kalin1223 napisał:
PunkTadeusz napisał:

http://www.joe-ks.com/archives_mar2006/RatMan.jpg

Sweet jesus...jak mi to wyskoczylo w nowym oknie o mało nie wyrzuciło mnie z krzesła...

Jak dla mnie za czasów gdy naukowcy AS jeszcze nie zostali wytruci chell została wprowadzona do komory relaksacyjnej. Po prostu przespała całą imprezę, potem Glados się zorientowała że jest jeszcze ostatnia osoba w AS więc postanowiła się z nią "pobawić". Oczywiście wielki misterny plan nie wypalił i wyszło jak wyszło...
cyp
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 09:16 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:
Sweet jesus...jak mi to wyskoczylo w nowym oknie o mało nie wyrzuciło mnie z krzesła...

Me too!
A co do Chell to miała farta. Myślę, że te 5% naukowców krąży gdzieś po świecie albo dorwał ich kombinat.

Edit:
Chell to android!
Image
zwieracz
Headcrab wyjadacz

Steam ID: Pan Zwieracz
Xfire: srajer
PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 17:57 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

W słowa GLaDOS nie można w pełni wierzyć, przecież ona przez większość czasu bawi się i kłamie, żeby namieszać Chell w głowie.
Tak właściwie to chyba nie ma, mimo wszystko, 100% pewności czy Chell jest czy nie jest androidem?

Zyper
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 18:13 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

cyp napisał:
Cytat:

Me too!
A co do Chell to miała farta. Myślę, że te 5% naukowców krąży gdzieś po świecie albo dorwał ich kombinat.

Edit:
Chell to android!
http://img186.imageshack.us/img186/2192/android.th.png

Powiedz mi gdzie jest napisane że Chell to android?
Przed tym lvlem GlaDOS mówi, że komora testowa nie jest gotowa czy coś takiego, i że będziemy w teście dla androidów z ciężką amunicją.

Chell nie jest androidem.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat