Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Zupełnie nowa gra od Valve, która nie będzie FPS-em? Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
zwieracz
Headcrab wyjadacz

Steam ID: Pan Zwieracz
Xfire: srajer
PostWysłany: Nie Maj 02, 2010 12:27 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Pod koniec 2009 roku Valve zatrudniło (kolejnego) moddera o ksywce IceFroggy. Jest on autorem moda do Warcraft III - DotA Allstars (Defense of the Ancients).
Więcej na moddb http://www.moddb.com/mods/dota-allstars

Doug Lombardi to potwierdził: (link)

Niby nic nadwyczajnego, w końcu Valve nie pierwszy raz zatrudniło twórcę moda. Ale Warcract 3?
W dodatku przedwczoraj pojawił się wywiad z modderem, w którym mówi on,
że już nad czymś razem z Valve pracuje i niedługo oficjalnie ogłoszą co to będzie.

http://www.playdota.com/forums/blogs/icefrog/892/q-session-4/

Informacja za rockpapershotgun.com

Więc co to będzie? Całkiem nowy tytuł czy coś opartego na jednej z istniejących gier? Pierwsza nie FPS-owa gra od Valve? Strategia?
A może to tylko jakaś modyfikacja (do TF2?), część większej całości (np, nowa funkcja do Portal 2), a nie nowy tytuł? Czas pokaże.

Ciekawe kiedy dowiemy się czegoś więcej, czyżby już na najbliższych targach E3?

A wy co o tym myślicie? Nie grałem ani w W3 ani w ten dodatek, ale cała sprawa mnie zaintrygowała, w końcu to Valve Uśmiechnięty

Zyper
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Nie Maj 02, 2010 12:47 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zrobiłeś milion platformówek, to nie umiesz zrobić coś innego?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
majan_pl
Stary Headcrab

Steam ID: majan_pl

PostWysłany: Nie Maj 02, 2010 13:03 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

W sumie to poeksperymentowali sporo z TF2, CSO też, z L4D2 dopiero zaczynają. Mają dużo danych pozwalających zrobić kolejną genialną grę.
Imo z tego co mówisz szykuje się coś w stylu MONDAY NIGHT COMBAT http://www.uberent.com/ ale mam wielką nadzieje że nie i że będzie to mega złożona gra FPS multiplayer stawiająca na współpracę z opcją coop z wieloma taktykami i zależnościami. W końcu biorą się za następce CS-a?.

Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Nie Maj 02, 2010 14:02 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Tylko proszę, żeby Valve nie próbowało robić RPGa, bo po prostu Blizzard ich zmiażdży na starcie. Nie mniej, zawsze myślałem że Valve będzie zawsze robić swoje FPSy na Sourcie D:
Dabu
Fast headcrab
Ostrzeżenia: 4

Steam ID: dabu

PostWysłany: Nie Maj 02, 2010 14:20 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Przecież już zrobili jednego RPGa w wersji light (TF2, geniuszu :] ). Ja tam nie widzę przeszkód, jeśli to ma być pseudo-RPG, typu Mass Effect.

Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Nie Maj 02, 2010 14:30 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dabu napisał:
Przecież już zrobili jednego RPGa w wersji light (TF2, geniuszu :] ). Ja tam nie widzę przeszkód, jeśli to ma być pseudo-RPG, typu Mass Effect.
Taka wersja light jest jak na razie dobra. Ale jeśli by się chcieli posunąć albo w stronę Mass Effecta, albo w stronę Warcrafta, to musiałoby to być coś [cenzura] aby się przebili.
Dabu
Fast headcrab

PostWysłany: Nie Maj 02, 2010 15:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Robisz z igły widły!

Młody Headcrab

PostWysłany: Nie Maj 02, 2010 15:51 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jestem niemal na 100% pewien że to będzie gra, która podobnie jak Heroes of Newerth czy League of Legends czerpie garściami z DotA'y i daje odrobinkę od siebie.

Biorąc pod uwagę popularność obu tytyłów (HoN w wersji beta miał średnio 40k graczy online...) ten pomysł to może być strzał w dziesiątkę.

Świeży Headcrab
Ostrzeżenia: 1

PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 17:14 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dabu napisał:

TF2 to nie RPG, nawet w wersji Light Oczko

To, że jest swego rodzaju plecak i zakładanie nowej broni to usprawnienie dla FPS. Przecież ja od dawna myślałem, że dobry HL2 to byłby taki, co by był jak teraz + Mini plecak, na 2 apteczki, bateryjke i coś jeszcze, do tego max. 5 slotów na bronie. I to tyle.

Ale skoro Valve chce przejść z lądu na wodę, nie ćwicząc pływania to powodzenia.
Dabu
Fast headcrab

PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 18:58 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Plecak z broniami to jest element, który kiedyś istniał tylko w RPGach. Tak samo jak np. levele - kiedyś ich umieszczenie w FPSie było dziwne, teraz to normalka. RPGi też często już bardziej przypominają gry akcji/FPSy. Przeeesadzasz...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat