Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

bardzo polityczny temat Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Dav
Fast headcrab
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2010 18:09 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

BioOrc napisał:
http://www.malopolska.uw.gov.pl/default.aspx?page=zrzeczenie_sie_obywatelstwa_polskiego

A po co Ci to tak z ciekawości? Język

Jak to po co? Podatek VAT 28%, ZUS, służba zdrowia, POpieprzeni POlitycy, ciemny lud wybierający ciągle te same komuchowe mordy na stanowisko Prezydenta.... Wymieniać dalej? A najgorsze jest to, że zmienić już nic nie można, a jedyny ratunek przyjdzie za jakieś 30 lat jak wymrą Tuski i inne su.ny.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Bombel
Stary Headcrab

Steam ID: bombelo

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2010 18:24 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dav napisał:
Jak to po co? Podatek VAT 28%

Khe? Co? Coś mnie ominęło? ]Dav, proszę, powiedz że nie masz na myśli tegohttp://www.wykop.pl/ramka/466765/robert-gwiazdowski-w-toruniu-podatek-vat-wzrosnie-o-28-procent-wideo/

Dav napisał:
ZUS, służba zdrowia, POpieprzeni POlitycy
Fakt, bo tylko jedną partię mamy w naszym kochanym kraju.
Dav napisał:
ciemny lud wybierający ciągle te same komuchowe mordy na stanowisko Prezydenta....
Wiesz, jakby to tak popatrzeć na to z niezbyt zdrowym dystansem i dobrać do tego odpowiednią ideoologię, to ty też jesteś komuchem! Uśmiechnięty
Dav napisał:
Wymieniać dalej? A najgorsze jest to, że zmienić już nic nie można, a jedyny ratunek przyjdzie za jakieś 30 lat jak wymrą Tuski i inne su.ny.
Na szczęście komuchowie na stanowiskach Prezydentów nie znieśli jeszcze nam prawa wyborczego (biernego i czynnego), więc nic nie stoi Ci na przeszkodzie kandydować i być wybranym do Sejmu i zrobić coś. Serio, to byłoby lepsze niż to całe bezproduktywne narzekanie.

Fast headcrab

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2010 18:45 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Bombel napisał:
Dav napisał:
Jak to po co? Podatek VAT 28%

Khe? Co? Coś mnie ominęło? ]Dav, proszę, powiedz że nie masz na myśli tegohttp://www.wykop.pl/ramka/466765/robert-gwiazdowski-w-toruniu-podatek-vat-wzrosnie-o-28-procent-wideo/

Słyszałem coś takiego w Polskim Radio.

Dav napisał:
ZUS, służba zdrowia, POpieprzeni POlitycy
Fakt, bo tylko jedną partię mamy w naszym kochanym kraju. [/quote]

Bo mamy. Aktualnie wszystkie liczące się stołki w kraju należą do PO.

Dav napisał:
ciemny lud wybierający ciągle te same komuchowe mordy na stanowisko Prezydenta....
Wiesz, jakby to tak popatrzeć na to z niezbyt zdrowym dystansem i dobrać do tego odpowiednią ideoologię, to ty też jesteś komuchem! Uśmiechnięty[/quote]

Ośmielę się nie zgodzić. Mam zwyczajnie inne poglądy niż ci ludzie, nie kradnę, nie kłamię, nikomu nie szkodzę, chcę wyjścia z UE itd.

Niezbyt zdrowym dystansem? Od 30 lat ci sami ludzie siedzą w polityce.

Dav napisał:
Wymieniać dalej? A najgorsze jest to, że zmienić już nic nie można, a jedyny ratunek przyjdzie za jakieś 30 lat jak wymrą Tuski i inne su.ny.
Na szczęście komuchowie na stanowiskach Prezydentów nie znieśli jeszcze nam prawa wyborczego (biernego i czynnego), więc nic nie stoi Ci na przeszkodzie kandydować i być wybranym do Sejmu i zrobić coś. Serio, to byłoby lepsze niż to całe bezproduktywne narzekanie.[/quote]

Przy dzisiejszych układach i układzikach to nie ma sensu. Myślisz, że nikt nie próbował działać? Wszystkie media mają swoje zaprzyjaźnione partie. Np. TVN głównie chwali PO, TVP PO, Polsat PiS. Warto także zaznaczyć, że ludzie z owych partii również są dyrektorami różnych mediów, UKRRiT itd. Kiedy ludzie będą głosowali w większości na tych samych POPiSowców lub wybierać mniejsze zło wtedy nic nie ma szans się zmienić.
Ecto
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 1

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2010 18:54 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jest jeszcze kwestia patriotyzmu; czyli siedzenia w tym gównie w hołdzie dla Polski i jej historii. Nie wiem jak wy, ale dla mnie spuścizna narodowa jest ważniejsza niż mniejsza pensja niż na zachodzie i absurdy polityczne. Nie po to walczylismy o wolność, byliśmy 123 lata w niewoli i przetrwaliśmy komunizm żeby teraz to wszystko chrzanić...
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Gecko
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 3

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2010 19:01 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:
TVP PO

Eee? Chyba raczej PiS.

Ostatnio zmieniony przez Gecko dnia Czw Wrz 16, 2010 19:03, w całości zmieniany 1 raz
Dav
Fast headcrab

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2010 19:02 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ecto napisał:
Jest jeszcze kwestia patriotyzmu; czyli siedzenia w tym gównie w hołdzie dla Polski i jej historii. Nie wiem jak wy, ale dla mnie spuścizna narodowa jest ważniejsza niż mniejsza pensja niż na zachodzie i absurdy polityczne. Nie po to walczylismy o wolność, byliśmy 123 lata w niewoli i przetrwaliśmy komunizm żeby teraz to wszystko chrzanić...

Ekhm. Jesteś jeszcze młody i z pewnością zmienisz zdanie o tym narodzie kiedy wyjdziesz spod pościeli rodziców, którzy Cie utrzymują. Zobaczysz jak trudno utrzymać rodzinę, dom. Kocham Polskę, ale nie polityków, którzy jej szkodzą. Uważam się za patriotę, ale chyba większą przysługę narodowi wyświadczę kiedy będę promował go za granicą w dobrym świetle niż siedział tutaj i umierał z głodu. Walczyć za naród mogę w każdym momencie. Nie przejdę obojętnie obok pola bitwy kiedy granice zostaną naruszone. A to, że Tusk działa na rzecz Rosji jest pewne i jawne, ale czy będąc patriotą mam iść i go zamordować?

A poza tym, będzie się żyło coraz trudniej, a już się żyje trudno w porównaniu z krajami pokroju Hiszpania czy Kanada. Tam dbają o obywatela, a u nas? Obywatel jest tylko narzędziem dzięki którym nasz rząd się bogaci, a my biedniejemy. A i nie ma szans na emeryturę wyższą niż 400zł dla nas, skoro już kraj jest bankrutem.

@G

Zapomniałem dopisać, że powiązałem partie z mediami niedokładnie, bo nie pamiętam już kto był za kim, ale to wszystko widać. W jednej stacji śmieją się z Kaczyńskiego, w drugiej z wpadek Komorowskiego. W jednej sondaże wskazują na Kacz., w drugiej na Kom.
Joz
Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2010 19:13 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Gecko napisał:
Cytat:
TVP PO

Eee? Chyba raczej PiS.

Już nie. Pierwszą decyzją pana Komorowskiego było obsadzenie stołków w radzie TVP swoimi ludźmi z PO. Przyjrzyj się teraz wiadomościom, tak, są cenzurowane.
Z tych w miarę dostępnych stacji, to najmniej cenzurowane są na Polsacie chyba.
Bombel
Stary Headcrab

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2010 19:18 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sondaże teraz jednoznacznie wskazują na PO, tylko dlatego, że w tym kraju brakuje nam NORMALNEJ opozycji. Lewica ma małe poparcie (co zrozumiałe), na partie centrum ani prawicy nie ma co liczyć. PO robi co chce, bo nie ma konkurencji. PiS? Dobre sobie.

@Dav
Akurat z Hiszpanią to nie jest zbyt dobry przykład, w tej chwili jest bardzo prawdopodbne, że będzie tam druga Grecja.

Dav napisał:
Ośmielę się nie zgodzić. Mam zwyczajnie inne poglądy niż ci ludzie, nie kradnę, nie kłamię, nikomu nie szkodzę, chcę wyjścia z UE itd.
Patrz, ja też nie kradnę, nie kłamię, a UE wydaje mi się dobrym rozwiązaniem (a co, chcesz może dostać się w strefę wpływów Rosjan, co? Z Polski nie zrobisz drugiej arcyneutralnej Szwajcarii, przynajmniej na razie)

Dav napisał:
Fakt, tylko ci co teraz rządzą działali jako opozycja. No chyba, że sądzisz, że stali tam gdzie ZOMO, a ŚP Lech Kaczyński był głównym architektem zdjęcia okowów komunizmu w Polsce.*

*-jak nadal utrzymują niektórzy ludzie w tym pięknym kraju nad Wisłą Uśmiechnięty

Headcrab wyjadacz

Steam ID: Pan Zwieracz
Xfire: srajer
PostWysłany: Czw Wrz 16, 2010 19:27 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dav napisał:
A to, że Tusk działa na rzecz Rosji jest pewne i jawne,

Hahahahahaha, kolejny posłaniec jedynej prawdy od Jarosława Katyńskiego. Dav zacznij myśleć samodzielnie, a nie powielasz głupoty innych.
Dav napisał:
Mam zwyczajnie inne poglądy niż ci ludzie, nie kradnę, nie kłamię, nikomu nie szkodzę, chcę wyjścia z UE itd.

No tak bo wszystkie "komuchy" to oszuści, przestępcy, chcą sprzedać Polskę no i mają czerwoną skórę, a ze spodni wystają im kopyta. Wiesz, że stwierdzenie "komuch" jest strasznie ogólne i można pod to podpasywać każdego?

Bardzo szczęśliwy

I po co ja wchodziłem do tego tematu... -_-

Buhen
Meet the Headcrab

Steam ID: Viroos433 / Zlewozmywak_kamikaze

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2010 19:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Przede wszystkim, to nie politycy są tu problemem! Zapominacie o tym, że mamy demokrację i o kraju decyduje większość obywateli (która nie ma pojęcia o rządzeniu krajem, więc jest jak jest). Politycy tylko wykorzystują fakt, że ludzie to debile.

Cytat:
A poza tym, będzie się żyło coraz trudniej, a już się żyje trudno w porównaniu z krajami pokroju Hiszpania czy Kanada. Tam dbają o obywatela, a u nas?

U nas o obywateli za bardzo się dba właśnie, mamy idiotyczne instytucje typu służba zdrowia, przymusowe emerytury i inne idiotyczne przepisy.

Trzeba jeszcze trochę poczekać, aż to wszystko się rozleci, wtedy dopiero będzie szansa na normalność.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
Dav
Fast headcrab

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2010 19:41 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Bombel napisał:

Dav napisał:
Patrz, ja też nie kradnę, nie kłamię, a UE wydaje mi się dobrym rozwiązaniem (a co, chcesz może dostać się w strefę wpływów Rosjan, co? Z Polski nie zrobisz drugiej arcyneutralnej Szwajcarii, przynajmniej na razie)

Ale dlaczego występując z UE musimy wejść w strefę wpływów Rosji?
UE i korzyści? Może i jakieś tam są, ale nikt nie zauważa tego, że i nam szkodzą? Np. chcieli nam narzucić nieuczciwy limit emitowania CO2 co by przyhamowało mocno naszą gospodarkę, (ale żeśmy się w tym przypadku wybronili), chcą wprowadzić powszechną cenzurę, podnoszą ceny paliw, a dofinansowania dla firm i tak są odbierane później w podatkach, zamykają stocznie zamiast pomóc. Bycie w UE jest dobre tylko i wyłącznie dla takich krajów jak Francja czy Niemcy, bo ciągną z tego potężne pieniądze. Zazdroszczę Wielkiej Brytanii obywateli, którzy potrafią walczyć o swoje. W tej chwili ich połowa jest świadoma zagrożenia ze strony UE i żąda wystąpienia z niej.

Kto zakazał wydobywania gazu łupkowego w Polsce? UE, a jakże. A to dlatego, że mają podpisane porozumienie z Rosją. Polska może być niezależnym mocarstwem. Problem w tym, że obecna władza nie potrafi wykorzystać tego co mamy, a tylko im na pieniądzach dla swoich zależy.

Bombel napisał:
Dav napisał:
Fakt, tylko ci co teraz rządzą działali jako opozycja. No chyba, że sądzisz, że stali tam gdzie ZOMO, a ŚP Lech Kaczyński był głównym architektem zdjęcia okowów komunizmu w Polsce.*

*-jak nadal utrzymują niektórzy ludzie w tym pięknym kraju nad Wisłą Uśmiechnięty

@zwieracz
hahaha zacznij myśleć głową, a nie dupskiem Uśmiechnięty
Głupoty innych powiadasz?
Więc:
- "przyjaźń" rosyjsko-polska - komu ją zawdzięczamy?
- umorzenie potężnego długu za niezrealizowanie umowy przez GASPROM - kto umorzył? Tusk.
- podpisanie wieloletniej umowy z Rosją na dostawy gazu, mimo, że mamy potężne pokłady pod ziemią gazu łupkowego
- zaiście profesjonalnie przeprowadzone śledztwo ws. Smoleńska przez Tuska - czyt. NIC NIE ZROBIONO aby chociaż spróbować wyjaśnić jak było

Buhen napisał:
Cytat:
A poza tym, będzie się żyło coraz trudniej, a już się żyje trudno w porównaniu z krajami pokroju Hiszpania czy Kanada. Tam dbają o obywatela, a u nas?

U nas o obywateli za bardzo się dba właśnie, mamy idiotyczne instytucje typu służba zdrowia, przymusowe emerytury i inne idiotyczne przepisy.

Przesadnie to się dba o bandytów w naszym kraju. Za gwałt można na oko dostać 2 lata więzienia, ale za piractwo do 6 lat. Za samoobronę kiedy ginie napastnik można dostać średnio 10-20 lat i role się magicznie odwracają - napastnik jest ofiarą, ofiara jest bandytą.
Antyobywatel
Headcrab wyjadacz

Steam ID: Antyobywatel

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2010 19:49 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

zwieracz napisał:
I po co ja wchodziłem do tego tematu... -_-

Żeby pieprzyć głupoty.

Stary Headcrab

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2010 20:21 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dav napisał:

Spójrz na mapę Europy i zastanów się - czy i jak można zachować neutralność.

Dav napisał:

UE i korzyści? Może i jakieś tam są, ale nikt nie zauważa tego, że i nam szkodzą? Np. chcieli nam narzucić nieuczciwy limit emitowania CO2 co by przyhamowało mocno naszą gospodarkę, (ale żeśmy się w tym przypadku wybronili)

To w czym problem? Po to jest debata, po to się dyskutuje, żeby nie było przyhamowania gospodarki.

Dav napisał:
chcą wprowadzić powszechną cenzurę, podnoszą ceny paliw,

Pomysły wprowadzenia powszechnej cenzury/cenzury internetu itp pojawiają się w Polskim sejmie średnio raz na rok. Czemu tu się dziwić? Uśmiechnięty Podwyżki cen paliw to i tak pikuś, bo akcyza Polskiego rządu stanowi LWIĄ część ceny paliw. Poza tym naprawdę sądzisz, że podwyżka cen by nas ominęła, gdybyśmy nie byli w Unii?

Dav napisał:
a dofinansowania dla firm i tak są odbierane później w podatkach, zamykają stocznie zamiast pomóc.
No tak, ale gdyby nie było tych dofinansowań, to podatki bardziej by zabolały. A może masz rację, niech sobie radzą bez funduszy z UE, przetrwają najsilniejsi Uśmiechnięty

Dav napisał:
Bycie w UE jest dobre tylko i wyłącznie dla takich krajów jak Francja czy Niemcy, bo ciągną z tego potężne pieniądze. Zazdroszczę Wielkiej Brytanii obywateli, którzy potrafią walczyć o swoje. W tej chwili ich połowa jest świadoma zagrożenia ze strony UE i żąda wystąpienia z niej.

Dobra, okej, odpowiem ci jak tylko zdecydujesz się czy dla krajów Zachodu opłaca się być w UE czy nie. BTW, te kraje, które wymieniłeś, to więcej wpłacają do unijnego budżetu, niż z niego ciągną.

Dav napisał:
Polska może być niezależnym mocarstwem.

A ja mogę być Prezydentem. Serio Uśmiechnięty Wystarczy, że zagłosuje na mnie odpowiednia liczba ludzi i voila.

Buhen napisał:
Cytat:

W GB też dbają o obywatela. Tak bardzo dbają, że masy muzułmanów z Pakistanu zjeżdżają się całymi rodzinami do Anglii, 7 osobowa rodzina, w której nikt nie pracuje, ciągną socjale i mają wszystkich w dupie. Tego byś chciał?

Dav napisał:
Przesadnie to się dba o bandytów w naszym kraju. Za gwałt można na oko dostać 2 lata więzienia, ale za piractwo do 6 lat. Za samoobronę kiedy ginie napastnik można dostać średnio 10-20 lat i role się magicznie odwracają - napastnik jest ofiarą, ofiara jest bandytą.
Tu się zgodzę. System prawa karnego jest zbyt przyjazny dla bandytów. A Unia niestety zakazuje kary śmierci Smutny (choć Polacy nie gęsi, zdecyowana większość Polaków jest za jej wprowadzeniem!)

Ostatnio zmieniony przez Bombel dnia Czw Wrz 16, 2010 20:31, w całości zmieniany 1 raz
Buhen
Meet the Headcrab

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2010 20:27 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:
W GB też dbają o obywatela. Tak bardzo dbają, że masy muzułmanów z Pakistanu zjeżdżają się całymi rodzinami do Anglii, 7 osobowa rodzina, w której nikt nie pracuje, ciągną socjale i mają wszystkich w dupie. Tego byś chciał?

Nie, bo nie chciałbym by istniały socjale. Uśmiechnięty
BioOrc
DOOM Headcrab

Steam ID: BioOrc
Xfire: bioorc
PostWysłany: Czw Wrz 16, 2010 21:24 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Z kwestią podwyższenia stawki VAT wiążą się dużo większe koszta niż zyski. Nie wiem co Tusk i Spółka myśleli jak to wprowadzali (albo co brali w czasie gdy wpadli na ten pomysł). Podwyżka VAT (mniejsza już o to jaka) wiąże się z kosztami dla przedsiębiorstw mianowicie: Zmiana systemu informatycznego lub jego spora aktualizacja, zmiana etykiet na opakowaniach, restrukturyzacja cen, koszta związane ze zmianą etykiet oraz obniżkami cen towarów pozostałych na półkach chwilę przed wejściem podwyżki w życie etc.

Koszta dla firm = zwolnienia, obcinanie z premii i pensji

Zwolnienia = bezrobocie - koszta dla budżetu państwa - SOCJAL SOCJAL SOCJAL

Obcinanie premii i pensji = spadek konsumpcji = spadek podaży = spadek zatrudnienia = zwolnienia

Zwolnienia = bezrobocie - koszta dla budżetu państwa - SOCJAL SOCJAL SOCJAL

I komu oni do ku*wy nędzy chcą wcisnąć, że w ten sposób załatają rosnący dług państwa? Pomijam już ogólne niezadowolenie społeczne z powodu podwyżek cen towarów wraz z obniżkami pensji i wynikające z tego kolejne zależności.

A jest tyle innych sposobów: obciąć diety, podatek kościelny etc. etc. ale nie bo jeszcze zwolennicy Rydza nie zagłosują na Tuska i Ferajnę w następnych wyborach. Tak właśnie się kończy jedna partia u władzy (Parlament, Rząd, Prezydent) w naszym kraju. A gdybyśmy wybrali "mniejsze zło" to ze swoich "złych" powodów blokowałoby "złe" dla nas ustawy co ogółem wyszłoby nam na dobre.

Bombel napisał:
Sondaże teraz jednoznacznie wskazują na PO, tylko dlatego, że w tym kraju brakuje nam NORMALNEJ opozycji.

Sondaże wskazują na PO bo teraz to PO ma pod kontrolą instytucje sondażowe. Normalna sprawa. Nie wiem jak można być tak ciemnym żeby kierować się w głosowaniu tym "co w sondażu powiedzieli". Bo przecież głos na potencjalnego przegranego jest "nieważny". Serio skąd się biorą tacy ludzie?

zwieracz napisał:
Hahahahahaha, kolejny posłaniec jedynej prawdy od Jarosława Katyńskiego. Dav zacznij myśleć samodzielnie, a nie powielasz głupoty innych.

Nie jestem zwolennikiem PiS. Ani Lecha ani Jarosława Kaczyńskiego nie uważałem i nie będę uważał za dobrego reprezentanta Polski... ALE ALE... DO KU*WY NĘDZY PREZYDENT NASZEGO PAŃSTWA ZGINĄŁ W NADAL NIE DO KOŃCA WYJAŚNIONYCH OKOLICZNOŚCIACH WRAZ Z NAJWAŻNIEJSZYMI OFICJELAMI PAŃSTWA NA TERENIE KRAJU KTÓRY NIGDY NIE BYŁ Z NAMI W PRZYJAZNYCH STOSUNKACH! Czemu się tak bronią przed powołaniem międzynarodowej komisji badającej to wydarzenie? Czy to takie ku*wa trudne? Prośba o takową komisję powinna być wystosowana OD RAZU po tym incydencie.

I nawet jeśli Tusk i Spółka nie działają na rzecz Rosji to na kogo rzecz działają? Bo na Polski to na pewno nie.

Dav napisał:
UE i korzyści? Może i jakieś tam są, ale nikt nie zauważa tego, że i nam szkodzą?

A co powiesz na fundusze unijne, wolny handel na terenie europy, możliwość poruszania się po kontynencie bez idiotycznych kontroli granicznych czy możliwość wyjazdu i zamieszkania w dowolnym kraju europy na dowolny okres czasu? Pomijam już ostatnie działania UE broniące nas przed podpisaniem przez PO najbardziej absurdalnego w historii świata kontraktu gazowego na :O 25 LAT :O.

Oczywiście, że za korzyściami idą również koszta... ale przelicz i sam zobacz czego mamy na chwilę obecną więcej.

Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2010 23:08 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dav napisał:

Proponuję zobaczyć ten dokument, a później jeszcze ten i wybrać co jest najlepsze dla tego kraju. Wszystko jest bowiem w waszych rekach.

Tak swoja dróżką, nie wiem kto to powiedział, ale z socjalistycznej Unii formalnie nie da się wystąpić. Żal mi Turcji już ponad 50 lat stara się w niej znaleźć...
Buhen
Meet the Headcrab

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2010 23:20 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:
ALE ALE... DO KU*WY NĘDZY PREZYDENT NASZEGO PAŃSTWA ZGINĄŁ W NADAL NIE DO KOŃCA WYJAŚNIONYCH OKOLICZNOŚCIACH WRAZ Z NAJWAŻNIEJSZYMI OFICJELAMI PAŃSTWA NA TERENIE KRAJU KTÓRY NIGDY NIE BYŁ Z NAMI W PRZYJAZNYCH STOSUNKACH!

Od dawna jestem przekonany, że pilot zwyczajnie zawinił, a wszelkie teorie spiskowe jakoby byłą to spawka ruskich zostały obalone.

Cytat:
A co powiesz na fundusze unijne,

Dawane nam po to, byśmy przestrzegali norm unijnych, które na dłuższą metę powodują szkody
Cytat:
wolny handel na terenie europy,

Istniał bez unii
Cytat:
możliwość poruszania się po kontynencie bez idiotycznych kontroli granicznych czy możliwość wyjazdu i zamieszkania w dowolnym kraju europy na dowolny okres czasu?

znów: istniały bez unii

http://pl.wikipedia.org/wiki/Uk%C5%82ad_z_Schengen
to coś innego niż unia
Bombel
Stary Headcrab

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2010 23:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ale wszelkie Unie i Układy to zło, ograniczają naszą ciężko wywalczoną suwerenność, Polska powinna się od tego wszystkie odciąć i stworzyć mocarstwo na czele którego stanie silny rząd. Nie?

Headcrab ALL in one

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2010 23:52 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ecto napisał:
Nie po to walczylismy o wolność, byliśmy 123 lata w niewoli i przetrwaliśmy komunizm żeby teraz to wszystko chrzanić...

Jakbym był złośliwy to powiedziałbym: Nie ja walczyłem , nie ja byłem w niewoli , nie ja przetrwałem komunizm a conajwyżej się o niego otarłem. Język

Dav napisał:

Chcę wyjścia z UE itd.

LOL , dawno nie słyszałem czegoś tak niedorzecznego. Język

Powiesz to tym wszystkim przedsiębiorcom którzy dzieki dotacjom z unii rozwineli swoją działalność gospodarczą???
Gość u którego pracuje około 8 lat rozwinął tak swoją firmę , zaczynał z dziadowskimi maszynami robione z byle czego.
Teraz ma 2 najnowoczesniejszą wytwórnie na cała Małopolskę.
Unia sfinansowała praktycznie 80% sprzetu w obecnej postaci.
Ploter Konsberg Esko XP za bagatela 1 milion złotch mógł kupic tylko dlatego że unia dopłaciła LWIĄ część tych pieniędzy.

Więc jeśli Polscy przedsiębiorcy mogą komuś zawdzięczać cokolwiek to tylko UNII , a nie naszemu kochanemu rządowi który dziurawymi i niesprecyzowanymi przepisami jeszcze rzuca klody pod nogi.

Dzieki Unii ten kraj moze wyjdzie kiedyś na prostą bo polacy sami o siebie to zadbać nie potrafią.

Czasami mam wrażenie ze cały ten postęp w naszym kraju idzie do przodu tylko dlatego że ktoś stoi nad Polakami z batem (Unia europejska , Fifa z Euro 2012).

Zobaczyłbyś autostrady i stadiony , tia takiego wała.

A jak jeszcze mozna brac pieniądze na rozwój kraju to się ich nawet nie wykorzystuje mimo ze Unia nam ich nie skąpi.

Dav napisał:
Polska może być niezależnym mocarstwem.

Taa... chyba w bajkach na dobranoc najwyżej.

BioOrc
DOOM Headcrab

Steam ID: BioOrc
Xfire: bioorc
PostWysłany: Pią Wrz 17, 2010 06:46 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Buhen napisał:
Cytat:
ALE ALE... DO KU*WY NĘDZY PREZYDENT NASZEGO PAŃSTWA ZGINĄŁ W NADAL NIE DO KOŃCA WYJAŚNIONYCH OKOLICZNOŚCIACH WRAZ Z NAJWAŻNIEJSZYMI OFICJELAMI PAŃSTWA NA TERENIE KRAJU KTÓRY NIGDY NIE BYŁ Z NAMI W PRZYJAZNYCH STOSUNKACH!

Od dawna jestem przekonany, że pilot zwyczajnie zawinił, a wszelkie teorie spiskowe jakoby byłą to spawka ruskich zostały obalone.

Ja nie snuję żadnych teorii... idąc Twoim tokiem myślenia przy każdym następnym kryzysie tego typu powinniśmy opierać się na "przeczuciu Buhena".

Buhen napisał:
Cytat:
A co powiesz na fundusze unijne,

Dawane nam po to, byśmy przestrzegali norm unijnych, które na dłuższą metę powodują szkody

Może powiesz mi jakie to szkody powoduje? Zapomniałeś dodać ile dobrego dają fundusze. Od miejsc pracy po innowacje w Polskich przedsiębiorstwach.

Buhen napisał:
Cytat:
wolny handel na terenie europy,

Istniał bez unii

Ty chyba w innej Europie mieszkałeś a zakaz eksportu/importu takich czy innych towarów albo kontrakty handlowe niewiele Ci mówią.

Buhen napisał:
Cytat:
możliwość poruszania się po kontynencie bez idiotycznych kontroli granicznych czy możliwość wyjazdu i zamieszkania w dowolnym kraju europy na dowolny okres czasu?

znów: istniały bez unii

No teraz jestem pewny, że mieszkałeś w równoległej Europie albo niedawno się urodziłeś i myślisz, że zawsze tak było.

Buhen napisał:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Uk%C5%82ad_z_Schengen
to coś innego niż unia

Wikipedia napisał:
Układ jest otwarty dla wszystkich członków Unii Europejskiej.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat