Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Deus Ex: Human Revolution Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Rawertt
Stary Headcrab
Ostrzeżenia: 3

PostWysłany: Pią Lip 29, 2011 16:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Tak więc, gra zapowiada się wyśmienicie. Nie będę się rozpisywał, bo lepiej jest obejrzeć trailery. Premiera na końcu sierpnia na Xboxa 360, Playstation 3 i oczywiście PC.

Trailer

Swego rodzaju film, którego celem jest wprowadzenie w świat i wydarzenia w grze

Strona fikcyjnej firmy Sarif Industries (została "zhakowana")

Nie grałem w poprzednie części serii, więc nie mogę się co do nich wypowiadać, aczkolwiek ma ona ogromną liczbę fanów.

Z tego, co widzę szykuję się jedna z lepszych gier tego roku. A co wy o niej sądzicie?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
zwieracz
Headcrab wyjadacz

Steam ID: Pan Zwieracz
Xfire: srajer
PostWysłany: Pią Lip 29, 2011 17:59 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja grałem w jedynkę i to całkiem niedawno i się w niej zakochałem. Zacząłem potem grać w dwójkę ale w ogóle mnie nie wciągnęło. Mam nadzieję, że trójka pójdzie w ślady pierwszej części. Oby. Jak na razie wszystko prezentuje się nieźle, ale wszystko wyjdzie w praniu.

Joz
Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 23:11 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

zwieracz napisał:
Ja grałem w jedynkę i to całkiem niedawno i się w niej zakochałem. Zacząłem potem grać w dwójkę ale w ogóle mnie nie wciągnęło. Mam nadzieję, że trójka pójdzie w ślady pierwszej części. Oby. Jak na razie wszystko prezentuje się nieźle, ale wszystko wyjdzie w praniu.

Jaką dwójkę? Nic nie słyszałem (tak jak o jakichś niby kontynuacjach Matrixa, haha).

A na serio, trójka to ma być klimat jedynki zmiksowany z Blade Runnerem. A Blade Runner był świetny. Ta gra to jest murowany sukces i tylko idiota byłby w stanie ją zepsuć.
BioOrc
DOOM Headcrab

Steam ID: BioOrc
Xfire: bioorc
PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 23:41 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Nie wiem skąd ta myśl o Blade Runnerze bo gra nie ma z nim nic wspólnego jeśli chodzi o klimat (ani z filmem ani tym bardziej z dużo lepszą książką). Miałem okazję pobawić się wyciekłą dla prasy wersją i gra jest niesamowita. Ma bardziej rozbudowane rozwiązania jak z 1 części (aczkolwiek nie tak upierdliwe i bez nadmiaru cyferek), za to klimat bardziej przypomina mi część 2 która według mnie była zdecydowanie lepsza. Bo może nie tak dopracowana i przekomplikowana aczkolwiek wciągała dużo bardziej, a usprawniony interface dawał możliwość wprowadzania w życie najbardziej zuchwałych planów. Dzięki temu też przechodzenie 2jki miało chyba więcej kombinacji niż w przypadku pierwszego DX.

Taka draka była z tym wyciekiem swoją drogą... a po zagraniu w tą wersję ja jak i wiele osób sądząc z oficjalnego forum (na którym to rozmowa o press beta nie jest zakazana) złożyło zamówienie przedpremierowe lub zmieniło je na kolekcjonerską edycję.

Tak czy inaczej DX:HR będzie imo największym tytułem w tym roku (o ile nie ukaże się Diablo III które zdetronizuje wszystko co wyjdzie w dowolnym roku jak to zwykle gry Blizzarda mają w zwyczaju robić).

Kopfkrabbe

PostWysłany: Wto Sie 02, 2011 00:51 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

BioOrc napisał:
Nie wiem skąd ta myśl o Blade Runnerze bo gra nie ma z nim nic wspólnego jeśli chodzi o klimat (ani z filmem ani tym bardziej z dużo lepszą książką).
Głównie przez szeroko pojęty cyberpunk Uśmiechnięty
Podobne "barwy" (Blade Runner także nie szczędził złoto/żółto-czarnego), a także podobna muzyka (aczkolwiek to może być kwestia czyjegoś słuchu)
BioOrc
DOOM Headcrab

Steam ID: BioOrc
Xfire: bioorc
PostWysłany: Wto Sie 02, 2011 09:46 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jakkolwiek bardzo bym nie lubił muzyki z DeusEx-a to do arcydzieła Vangelisa jakim jest soundtrack z Blade Runnera nie ma co w ogóle tego porównywać. A przesada żółtego filtru również nie do końca odpowiada temu co zobaczyliśmy w BR. No i oczywiście tematyka i budowa świata jest w obu zupełnie różna.

Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 1

PostWysłany: Nie Wrz 18, 2011 20:57 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Skończyłem.
Jest to arcydzieło. To nie jest gra. To jest cyfrowa sztuka.
Moment w którym wjechały creditsy - zaduma i zamyślenie.
Porusza tematy moralności, człowieczeństwa i ludzkich barier.

Kocham. Zaczynam drugi raz.
Sorcerer
Najstarszy z Headcrabów

Steam ID: - Sorcerer -

PostWysłany: Nie Wrz 18, 2011 21:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

No to sobie kupię. Uśmiechnięty Jak stanieje do normalnej ceny. Bardzo szczęśliwy

Wędruję ku tęczy przez czas i przestrzeń. Uśmiechnięty
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Woozie
Apple Headcrab

Steam ID: kubastr11
Xfire: wywalcie tą rubrykę, i tak do niej wpisują same pierdoły
PostWysłany: Pon Wrz 19, 2011 08:54 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

http://allegro.pl/deus-ex-bunt-ludzkosci-pc-pl-nowa-folia-i1826264599.html

Nie dobijaj mnie, kutwo... skąpcze się znaczy... ta gra jest tania jak barszcz, zważywszy na to, że niedawno była premiera.

Gonarch

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2011 09:01 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja juz skonczylem ja 2 razy i mysle nad 3 - warta kazdego grosza.

Spoiler:

Headcrab ALL in one

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2011 11:12 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ehh zakończenia są zrealizowane niezwykle poruszająco, uwielbiam je oglądać.

Sorcerer
Najstarszy z Headcrabów

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2011 14:29 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Woozie napisał:

Nie dobijaj mnie, kutwo... skąpcze się znaczy... ta gra jest tania jak barszcz, zważywszy na to, że niedawno była premiera.

Oglądałem tę za 139. O - widzę, że przecenili na 119. Przewraca oczami Zanim coś palniesz to się może zapytaj?

Ostatnio zmieniony przez Sorcerer dnia Pon Wrz 19, 2011 14:35, w całości zmieniany 2 razy
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Joz
Kopfkrabbe

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2011 14:32 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Woozie napisał:

Nie wszyscy zarabiają powyżej średniej krajowej i nie wszystkich stać na grę za stówkę co tydzień. Tak samo jak nie wszystkich stać na najnowszy telefon z androidem Oczko
Sorcerer
Najstarszy z Headcrabów

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2011 14:35 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Poza tym to z linka, to była najtańsza oferta na Allegro, jest już nieaktualna i nie jest ze sklepu. A ja odkąd wprowadzili te wszystkie cyrki rejestracyjne nowych gier nie ze sklepu nie kupuję. (Chyba z oczywistych powodów?).

Ale w ogóle się zgadzam z Jozem - ostatnio nową grę zaraz po premierze to sobie kupiłem bodajże Orange Boxa. Bardzo szczęśliwy

Woozie
Apple Headcrab

Steam ID: kubastr11
Xfire: wywalcie tą rubrykę, i tak do niej wpisują same pierdoły
PostWysłany: Pon Wrz 19, 2011 16:38 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Joz napisał:
Woozie napisał:

Nie wszyscy zarabiają powyżej średniej krajowej i nie wszystkich stać na grę za stówkę co tydzień. Tak samo jak nie wszystkich stać na najnowszy telefon z androidem Oczko

Tiaa, bo mnie akurat stać na gry za stówkę co tydzień i "najnowszy telefon z Androidem" którym mój Szajsung zapewne wg ciebie jest. Sądzę, że 90 PLN to niedużo jak na grę niedługo po premierze, a i na forum mówiono że spotykano ją w tej cenie w sklepach.

Dlatego też:

Sorcerer napisał:
Oglądałem tę za 139. O - widzę, że przecenili na 119

polecam nie oglądać ofert w Empik.com i innych sklepach, w których wiadomo, że gry są drogie. (Dla przykładu: w gdańskim Empiku CS:S kosztował w wakacje 119 PLN).

Sorcerer napisał:
Zanim coś palniesz to się może zapytaj?

Nic nie palnąłem, jak już mówiłem według relacji forumowiczów gra jest czasem dostępna w śmiesznie niskich cenach. wystarczy poszukać. Oh, tak przy okazji: obawiam się że bardzo często popełniasz ten sam błąd "palnięcia" głupoty Oczko Tak tylko mówię. Ja kończę offtop.

@ontopic: Oglądałem gameplaye, zniesmaczyła mnie tylko jakość nagranych dialogów (okropne są te głosy...), na pewno zagram.

Nie wiem jak dla Sorcerera, ale dla mnie 90 zł to nie jest śmiesznie niska cena //Joz

Porównaj sobie z ceną Mafii 2/Portala 2/jakiejkolwiek gry w wersji premierowej (najlepiej na PS3), to może zmienisz zdanie. //Woozie

Ostatnio zmieniony przez Woozie dnia Pon Wrz 19, 2011 19:36, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Elite Sniper
Młody Headcrab

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2011 18:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

W Media Markt za 90zł ; O. Ja kto zobaczyłem to nie wierzyłem. Jak na dzisiejsze czasy to za premierówke to tanio. Czekam tylko na jakieś fundusze, albo do świąt na promocje i kupuje, bo gra naprawdę ciągnie ;/.

Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2011 19:05 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Można poczekać na wersję GOTY, pewnie od razu będzie z DLC-kami (misja z Tongiem i to co zapowiedzieli). Aczkolwiek gra jest naprawdę warta swojej ceny, chce się do niej wracać. Sam przeszedłem ją 1,5 raza na koncie znajomego, ale chyba nie wytrzymam i sobie też kupię.

A co do samej gry, to jedna z najlepszych gier od... w sumie to może najlepsza od czasu pierwszego Deusa :O
Bo HR to właściwie jedynka w nowych szatach. Musze przyznać, że możliwości jakie daje na stosunkowo niewielkim obszarze (przestrzenno-geograficznym) są ogromne.

(lekkie spojlery)

Ot na przykład już w pierwszej misji, gdy musimy odbić zakładników z rąk terrorystów. Jak za długo będziemy łazić sobie po siedzibie Sarifa, to sytuacja zakładników pogorszy się, tzn zostaną zabici i pozostanie nam tylko ocalenie jednej, jedynej osoby. Ponieważ ja lubię sobie łazić, 2 razy miałem taką sytuację i gdyby nie filmik na YT w ogóle bym nie wiedział, że można tych ludzi ocalić.

(koniec spojlerów)

Uwielbiam tą swobodę z jaką można przejść daną misje. Można inwestować w tajfuny, niewidzialność, szybkie bieganie itp, a można spokojnie przekraść się przez całe terytorium wroga bez wykrycia (za co zresztą daje najwięcej expa).
Gra jest dosyć łatwa, na najwyższym poziomie "Deus Ex" nie miałem większych trudności, ale to wcale nie jest minus bo przynajmniej nie wnerwiałem się co chwila na jakieś nierealności Oczko

O tej grze można gadać godzinami. Ma na przykład oprócz normalnych, także ukryte osiągnięcia. Jeden dostaniemy np, za wzięcie łapówki Uśmiechnięty W ogóle misje można wykonywać w negatywny sposób, a potem kłamać naszym zleceniodawcom.

Jeśli miałbym wymienić minusy, to byłyby: bezpłciowe walki z bossami (proste nawalanie do skutku), kiepskie modele postaci (oprócz Jensena) i ich animacje (wszyscy to plastikowe lalki z dziwnie szerokimi ramionami), grafika z bliska (tekstury są raczej kiepskie).

Moja ulubiona broń: pistolet 10 mm z tłumikiem, laserem i i innymi ulepszeniami. headszoty idą nim równo Uśmiechnięty

Kilka moich spostrzeżeń na koniec:
- nie można przeciągać ludzkich zwłok przez środek ulicy, na widoku policji Uśmiechnięty
- można zabić WSZYSTKICH na komisariacie w Detroit i nie mieć problemów z prawem.

ClassicGOD
Gonarch

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2011 19:24 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

zwieracz napisał:
A co do samej gry, to jedna z najlepszych gier od... w sumie to może najlepsza od czasu pierwszego Deusa :O
Bo HR to właściwie jedynka w nowych szatach.
Widze ze pan nie gral w MGS4 Bardzo szczęśliwy - gry sa do siebie bardzo podobne (MGS jest jednak lepszy) nawet gatunkowo (skradanko-strzelanka dajaca wybor stylu gry, cyberpunk).

zwieracz napisał:
Jeśli miałbym wymienić minusy, to byłyby: bezpłciowe walki z bossami (proste nawalanie do skutku)
Jak sie okazuje nie do konca - widzialem juz przynajmniej 2 bossow wykonczonych w kreatywny sposob (patrz spoiler w moim poprzednim poscie) Oczko[img][/img]

Kopfkrabbe

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2011 19:43 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ClassicGOD napisał:
zwieracz napisał:
Bo HR to właściwie jedynka w nowych szatach.
Widze ze pan nie gral w MGS4 Bardzo szczęśliwy - gry sa do siebie bardzo podobne (MGS jest jednak lepszy) nawet gatunkowo (skradanko-strzelanka dajaca wybor stylu gry, cyberpunk).

Gdyby tylko Kojimie coś się nie stało i nie zaczął stosować polityki jednej konsoli. Eh...
zwieracz
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2011 19:51 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ClassicGOD napisał:

No tak, moja przygoda z MGS zakończyła się po jakiś 15 min pierwszej częsci Uśmiechnięty ale właśnie mi przypomniałeś, żeby znowu spróbować z tą serią.

ClassicGOD napisał:
Jak sie okazuje nie do konca - widzialem juz przynajmniej 2 bossow wykonczonych w kreatywny sposob (patrz spoiler w moim poprzednim poscie) Oczko[url][/url]

No to było fajne, będę musiał przetestować Uśmiechnięty
Ale, wg mnie w ogóle cała kwestia bossów została niedorobiona. Bo w jedynce dobrze znaliśmy naszych przeciwników, rozmawialiśmy z nimi, pracowaliśmy, no i mogliśmy odłożyć lub w ogóle ominąć walkę. W DE:HR tego mimo wszystko nie ma. Nie wiadomo kim oni są oprócz kilku ogólników, że to są ci źli, którzy nas pobili. Najbardziej się zawiodłem na tej półłysej babce, bo nawet w trailerze występowała i myślałem, że będzie jej więcej, a pojawiła się ile? 2 razy plus walka.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat