Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Co obecnie porabiacie. Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Debosy
Headcrab ALL in one

PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 01:09 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jak na headcrabie jest każdy widzi, aktywność już bardzo znikoma, no ale wiadomo cześć z nas pewnie znalazła sobie alternatywę, piszą gdzie indziej, mimo ze i tu jeszcze zagłądają.

Co obecnie porabiacie?

Jeśli o mnie chodzie zacząłem trochę czytywać forum www.Darkwizard.pl poświęcone World of Warcraft i serwerom prywatnym.
Sam osobiście od 3 lat jestem członkiem ekipy która tworzy serwer www.Atlantiss.eu tyle że pod nickiem Tytanus. Moderacja forum, newsy, akcje reklamowe, changelogi, konferencje na skype z naszym teamem, choć sam już od dawna nie gram, interesuje mnie tylko praca od kuchni.

Grywam w stałym zespole w gry kooperacyjne [ostatnio: borderlands 2 Dayz Standalone/mod, killing floor, Payday 2] wszelkiej maści, uwielbiam Payday 2 na który wolnego czasu (choć tego wolnego dużo nie ma) poświęcam, czasem to jakiś poradnik a steam community stworzę.
Wieści o HL3? Już nie czekam/nie śledzę, choć po cichu mi się marzy że jeszcze przyjdzie ten dzień...

W realu aktualnie testuje oprogramowanie w firmie Delphi, dla koncernów motoryzacyjnych. Tak poza tym spotkania ze znajomymi, piwko rower.Ostatnio nadrabiam troche w książkach, więc powoli brnę sobie przez trylogię Stalker - Michała Gołkowskiego. Studia już dawno mam za sobą. Czas zaczął szybciej zasuwać. No ale cóż.

Piszcie... Bardzo szczęśliwy może jeszcze coś się tu ożywi choć minimalnie. Uśmiechnięty Question Question

Ostatnio zmieniony przez Debosy dnia Czw Lut 26, 2015 01:34, w całości zmieniany 7 razy
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
bLiNd
Ślepy headcrab

Steam ID: blindvampire

PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 01:16 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Staram się zacząć pisać pracę magisterską. Ostatni rok można powiedzieć, że się obijałem. Uśmiechnięty Jak skończę pisać pracę, to będę szukał roboty. To tak w życiu realnym.

W wirtualnym, cóż... jedynym forum, na którym tak naprawdę się udzielam, to forum mBanku, gdzie jestem tzw. mRadnym. Od czasu do czasu zaglądam też na forum dug.net.pl, ale raczej by poczytać niż coś pisać.

Jeśli chodzi o gry, to aktualnie nie gram w nic, choć przez ostatni rok grałem sporo w różne strategie typu Crusader Kings, Company of Heroes, sporo czasu spędziłem przez Prison Architectem i takie tam. Same pożeracze czasu, by nie musieć pisać pracy. Uśmiechnięty Nie gram już prawie na konsoli, nie gram też w żadne gry multi.

W weekendy karaokę i alkohol ze znajomymi.

Przez ostatni rok życie płynęło dość powoli i szczerze mówiąc mam nadzieję, że niedługo się to zmieni.

Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 09:16 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Thread music: https://www.youtube.com/watch?v=NTNcxGVgn9I
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Magpie
Gonarch

PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 11:54 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

U mnie nic ciekawego, półtora roku temu w końcu obroniłam licencjat, a obecnie pracuję w muzeum (staż). Rozważam studia magisterskie, ale raz że myśl o pisaniu pracy mocno mnie zniechęca, a dwa - nie chce mi się już bawić w studenciaka na stare lata. Starzeję się. :c

Co do gier to gram w co podleci, ostatnio jednak bardzo rzadko, bo mój komputer pomału sobie zdycha, zresztą czasu też już nie tyle co kiedyś. W czerwcu kupuję nowy sprzęt.
Śledzę różne strony i fanpejdże dotyczące Valve i gier i wciąż mam jakiś tam cień nadziei, że kiedyś jednak HL3 wyjdzie. ;_;
BreenWallace
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 15:35 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja natomiast rzuciłem studia w cholerę i staram się o przyjęcie do Policji Oczko. Dokładnie to od stycznia 2014 roku, niedawno skończyłem 24 lata i już wypadałoby się ustatkować Uśmiechnięty. Poza tym to rzuciłem palenie papierochów, które męczyły mnie od 7 lat. Ostatnio zacząłem udzielać się na filmwebie, z gier przerzuciłem się na filmy i trochę recenzuję, takie tam pierdółki. Oprócz tego jak mam czas to czytuję sobie Stephena Kinga i zamierzam wziąć się za budowanie kondycji po rzuceniu papierochów, czyli za bieganie, ale na razie pogoda taka, że się odechciewa. Na EP3 bądź HL3 już nie czekam, jakoś to we mnie umarło po 2011, kiedy przestałem się tu regularnie udzielać. Tak to stara bida, ale zawsze jak to w życiu. Czasem krok do przodu, czasem dwa kroki w tył bądź na odwrót. Nawet nie wiem, kto jest teraz adminem headcab.pl, bo chyba .qam już dawno pozostawił swoją spuściznę. Kojarzę jeszcze prababa, ale nie wiem czy był modem czy współadminem, że tak napiszę, choć chyba chłopak też już sobie dał spokój z forum, jak mniemam? PS. Fajnie było po latach powrócić na stare śmieci i znów użyć tej emotki ---------> Szczęsliwy Gordon

Ślepy headcrab

PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 15:42 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Prabab to sobie dał spokój chyba w okolicach 2009 roku. Jeszcze nas na koniec pocisnął. Uśmiechnięty

Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 15:55 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ale dlaczego? Jak pocisnął? Kurczę, nie pamiętam tego Uśmiechnięty.

Ślepy headcrab

PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 16:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Znalazłem temat: http://www.forum.headcrab.pl/viewtopic.php?t=3126&start=0

Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 16:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Pyszny to on był, jakby pozjadał wszystkie rozumy. Ani mnie ziębił ani mnie grzał. Taka prawda. Mogę tylko na jego temat napisać tyle, że wszystkich traktował z góry i zachowywał się, jakby miał co najmniej doktorat z nauk humanistycznych.

Gonarch

PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 17:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

@BreenWallace
Teraz głównym adminem i opiekunem serwisu jest ClassicGOD (odkupił od .qam'a serwis i domenę), ale też coś dawno go tu nie widziałam.
Co do innych legendarnych forumowych kłótni to pewnie wszyscy pamiętacie też świetne dyskusje typu "czy jest sens uczyć się do matury", "wierzący vs ateiści" czy "BioOrc vs reszta świata". :p Łezka się w oku kręci.

Aha, zapomniałam dopisać, że gratuluję rzucenia nałogu. Osobiście nigdy nie paliłam i nie zamierzam i zawsze trzymam kciuki za wszystkich chcących z tym zerwać. Bardzo szczęśliwy
BreenWallace
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 18:58 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja nie zapomnę swojej kłótni z Jihadem odnośnie trafności pojęcia bacmaskingu w muzyce, było to mnie więcej w 2008/09 roku. Łezka się w oku kreci, co racja to racja Uśmiechnięty. Teraz wiem, że nie miałem racji. Ach te młodzieńcze fantazje. Jak człowiek dorasta, nabiera rozumu.

Co do nałogu. Dzięki Uśmiechnięty. Teraz zdaję sobie sprawę, że przepaliłem kilka tysięcy złotych. Miałbym już dobre auto za tyle paczek, ile puściłem z dymem. Ważne że każdy prędzej czy później uczy się na swoich błędach Język. A tak z ciekawości. Wiem, że kobiet się nie pyta ale.... Luśka, ile już masz na karku Bardzo szczęśliwy? Ja się pochwaliłem, a pytam, bo już zalatywało od Ciebie dorosłością, jak się tu rejestrowałem hehe Język.

Gonarch

PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 19:05 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

No cóż, nie jest to żadna tajemnica. Język W tym miesiącu stuknęło mi 29.
marcinoz97
Stary Headcrab

Steam ID: Meowchin

PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 21:44 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Trochę szkoda, że ominęły mnie te wszystkie kłótnie. Miałem okazję w kilku tutaj uczestniczyć, ale teraz wolę nie wracać do tamtych postów, bo pewnie przekroczę miesięczną dopuszczalną dawkę samozażenowania Język

A co do "porabiania" - pytanie nie jest pewnie skierowane do mnie, bo szanse, że stare Hiczkraby mnie kojarzą są niskie, ale odpowiem: w internecie nie udzielam się chyba na żadnym forum poza tym (na które w sumie wchodzę z przyzwyczajenia prawie codziennie, ale już mało kiedy odpisuję), a tak to siedzę na Mirko i czasem wejdę na imgura. A w życiu, cóż, chodzę do technikum (przypomniało mi się, że kiedyś pytałem się tu co wybrać, ale chyba nie napisałem na co ostatecznie padło. A padło właśnie na technikum), trochę się uczę, czasem się ze znajomymi spotkam. Poza tym powziąłem sobie postanowienie noworoczne, żeby oglądać dwa filmy tygodniowo, jak na razie nie wszystko idzie pomyślnie. No i jeszcze ostatnio zauważyłem, że bardzo mało gram w gry. Chyba jest to spowodowane tym, że z powodu mojego dosyć już wiekowego komputera nie jestem w stanie pograć w nowsze gry, którymi wszyscy się jarają.
No, i to tyle.
ClassicGOD
Gonarch

PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 22:21 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Magpie napisał:
ale też coś dawno go tu nie widziałam.
A bywam tu codziennie, tylko pisac nie mam co ;<

Nadal pracuje w firmie ktora jak sie okazuje liczy Debosemu wyplate Oczko jako szeroko pojete it/dev, grywam w rozne gry - ostatnio wrocilem do Thiefa ktorego nigdy nie ukoczylem, czekam na Disgaea 5, przycinam od czasu do czasu w Elite: Dangerous i inne gry VR na moim Rift DK2.

Poza tym w wolnym czasie bawie sie moja druklarka 3D i rozne modele wrzucam w siec:
http://www.thingiverse.com/ClassicGOD/designs
https://www.youmagine.com/users/classicgod
Moje zastepcze "Lens Cup'y" do Rift DK2 doczekaly sie nawet rozpoznania w swiecie VR Język

Dodatkowo ostatnio supportnalem nowego Pebble: https://www.kickstarter.com/projects/597507018/pebble-time-awesome-smartwatch-no-compromises na kickstarterze

Gonarch

PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 00:48 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

marcinoz97 napisał:
Trochę szkoda, że ominęły mnie te wszystkie kłótnie.

Ostatnią większą kłótnią jaką pamiętam było starcie BioOrc kontra Sorcerer. Poszło o islam i w pewnym momencie jeden i drugi zrobili się tacy zajadli, że aż moderacja musiała interweniować. Gdyby to było w realu, to pewnie by się pobili. Język
Potem było już tylko "fani Apple kontra wrogowie Apple", ale to już były mizerne kłótnie, nawet ich nie czytałam. Język

ClassicGOD napisał:
Poza tym w wolnym czasie bawie sie moja druklarka 3D i rozne modele wrzucam w siec

Wow, fajne. Uśmiechnięty
Pieróg
Stary Headcrab
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 13:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ah tyle dobrych wspomnień związanych z tym forum między innymi headfuck, przeczesywanie plików nowych gier od volvo w poszukiwaniu czegoś związanego z HL3, Ecto Modem i wielkie oświadczenie, że (bodajże) Sir.Kapeć to właśnie Ecto. Tyle to już lat minęło ;_;
Ja aktualnie studiuję udzielam się tylko od czasu do czasu na Twitterze i Reddicie. Wszystkie fora na jakich się udzielałem umarły śmiercią naturalną. W sumie Headcrab trzyma się długo jak na forum gdzie cały czas są te same twarze od ostatnich 4 lat.
Dopiero teraz do mnie dotarło, że bardzo mało się udzielałem tutaj przez cały mój okres przeglądania Hiczkraba. D:
django
Stary Headcrab

Xfire: django1wz
PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 22:32 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Czekam, aż któreś spamkonto udzieli się w tym temacie. Bardzo szczęśliwy

Ślepy headcrab

PostWysłany: Sob Lut 28, 2015 05:49 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Magpie napisał:
Ostatnią większą kłótnią jaką pamiętam było starcie BioOrc kontra Sorcerer. Poszło o islam i w pewnym momencie jeden i drugi zrobili się tacy zajadli, że aż moderacja musiała interweniować. Gdyby to było w realu, to pewnie by się pobili. Język

Nie no przepraszam, ale kiedy to było? Pamiętam, że sam dałem warna Sorcererowi za kłótnie z BioOrciem, a to musiało być, zanim Sorcerer został moderatorem... To jakieś zamierzchłe czasy.... No chyba, że ta kłótnia była, jak już Sorcerer był modem...