Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Problem Ze Steam'em. Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Żuber(ScraP)
Zaręczony headcrab

PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 15:19 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witam. Mam problem ze Steam'em. Najpierw wyskaskakuje mi to okno( i jest tak z 10 minut. Nic się nie rusza.):
[ http://img505.imageshack.us/img505/9938/11sl5.png ] Następnie coś takiego: [ http://img505.imageshack.us/img505/3681/22tw1.jpg ] Nie mam pojęcia o co chodzi?! internet mi normalnie działa. jeszcze wczoraj mi wszystko działało(Steam) do wieczora. I od tamtej pory nic się nie zmienia. Cały czas wywala Smutny Wątpie, by był to problem spowodowany przez sprzęt komputerowy, bo jak już powiedziałem, wszystko działało cacy do wczoraj. A nic nie robiłem z komputerem. Dziękuje za pomoc. Pozdrawiam.

Nie chce mi się
Ostrzeżenia: 3

PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 15:59 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mój kumpel miał podobny problem, ale mu dostawca blokował porty z których korzysta steam (czy coś takiego, nie znam się na sprawach związanych z netem) więc może coś twój dostawca zrobił/zablokował coś że ci ze steamem nie łączy, albo jakiś twój program miał update'a i zaczął steama blokować. Choć jak mówiłem kiepsko się znam, więc jest mała możliwość że mam rację.

Stary Headcrab

PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 16:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja mam taki problem ze ilosc gier na steamie mi sie nie misci i musze przewijac pasek by wszystkie zobaczyc.

Fast headcrab

Steam ID: awm591
Xfire: awm505
PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 17:33 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Monny napisał:
Ja mam taki problem ze ilosc gier na steamie mi sie nie misci i musze przewijac pasek by wszystkie zobaczyc.

Weź człowieku może przestań pisać na forum lepiej, bo jesteś na poziomie dziesięciolatka.

A co do problemu, może to jest wina serwera Steam - radzę usunąć plik clientregistry.blob z katalogu steama.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Żuber(ScraP)
Zaręczony headcrab

PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 17:39 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

AwM napisał:
A co do problemu, może to jest wina serwera Steam - radzę usunąć plik clientregistry.blob z katalogu steama.
Wywalony. Nic nie pomogło. Po ponownym uruchomieniu(a raczej po ponownej próbie połączenia;) ) znowu się pojawia ten plik... Radzicie skontakować się z administratorem sieci? tylko co mam mu powiedzieć? Nie znam się na "technicznych sprawach"? Język

Nie chce mi się
Ostrzeżenia: 3

PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 17:55 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Może nie będziesz pierwszym z takim problemem i może już nad tym pracują Oczko .

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat